Ілля Ківа
Ілля Ківа фото Ян Доброносов

Нардеп Кива публічно пригрозив "відрізати голову" незнайомцю через запитання про охорону – відео

Читайте по-русски
Депутата розлютило зауваження від чоловіка на парковці

Депутат від "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива, який нещодавно показав себе у стінах Верховної Ради справжнім моральним авторитетом (ні), продемонстрував новий рівень вихованості.

Журналіст Денис Казанський у себе на сторінці у Facebook опублікував відео, на якому нардеп пригрозив "відрізати голову" незнайомій людині, яка зробила йому зауваження.

Почувши докір щодо охорони та джипа, а також запитання, навіщо він ховається від народу за ними, депутат відповів: "Ти що, дурень бл**ь!? Я тобі зараз голову відріжу, с*ка!" Після чого сів у свій автомобіль.

Відео містить нецензурну лексику! (18+)

"У цивілізованій країні ця історія закінчилася б не тільки складанням мандата для самого депутата, а й політичним крахом всієї його фракції. Але не у нас", – сумно зауважив Казанський

Він акцентував, що "погрози вбивством — це реальний екстремізм".

І резюмував: "Може бути такі епізоди і в порядку речей для будь-якої африканської сатрапії, але в країні, яка претендує на статус європейської, народний депутат не може прилюдно погрожувати відрізати голову громадянину. Якщо реакції парламенту не буде, і це тварина залишиться в Раді, його ганьбу розділять всі депутати".

Попередній матеріал
У Києві моторошна ДТП: іномарка розірвала "Волгу" на частини
Наступний матеріал
У Золотому стартував другий етап розведення сил – розмінування і демонтаж фортифікацій
Loading...