Черга на КПП 'Шегині'
Черга на КПП 'Шегині' Скріншот відео

У пункті пропуску "Шегині" утворилася черга у 400 осіб, які прямують до Польщі

Читайте по-русски
У ДПСУ запевняють, що проблема – з польської сторони

У пункті пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею утворилася черга з близько 400 осіб. Про це повідомило Західне регіональне управління Державної прикордонної служби на Facebook.

"Станом на 11:00 14 червня в пункті пропуску "Шегині", що у Львівській області, зібралося близько чотирьох сотень осіб, які очікують на перетин кордону з Республікою Польща. Люди в черзі скаржаться, що час очікування становить до 10 годин без умов дотримання соціальної дистанції та без можливості вирішення елементарних санітарно-гігієнічних проблем", – було зазначено у повідомленні.

Уточнимо, що згодом повідомлення було змінено – зникла згадка про чергу в 400 осіб. Втім, очаткова інформація збереглася у історії змін.

Щодоби через КПП "Шегині" на вхід та на вихід слідує від 3 до 3,5 тис. осіб і в ДПСУ кажуть, що протягом останніх днів число подорожніх, які прямують закордон, тільки зростає.

"З боку української влади немає обмежень, пов'язаних з карантином, для громадян, які слідують до Польщі, тому оформлення таких осіб співробітниками Держприкордонслужби здійснюється ритмічно, без будь-яких затримок. Щогодини прикордонники оформляють близько 70 людей, які прямують на вихід з України", – запевнили прикордонники.

Однак, за їхніми даними, після проходження контролю на українській стороні – громадянам доводиться по кілька годин чекати, аби їх впустили на територію Польщі.

Як повідомляв 5.UA, за три роки безвізу українці 49 млн разів відвідали ЄС.

Попередній матеріал
Пляжний карантин та заблоковані окупантами КПВВ: "Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко
Наступний матеріал
Чому поліція працює на РПЦ, а Зеленський втручається у релігійне життя українців – "СтопРеванш"
Loading...