Конверт-центр на Львівщині
Конверт-центр на Львівщині dbr.gov.ua

У Львові викрили конвертаційний центр з обігом у 500 млн грн на місяць

Читайте по-русски
Конвертцентр здійснював свою протиправну діяльність протягом 2018-2019 років

На Львівщині припинили роботу конвертаційного центру з місячним обігом у понад 500 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Конвертцентр здійснював свою протиправну діяльність протягом 2018-2019 років. Вона полягала у виведенні у тіньовий сектор безготівкових коштів підприємств реального сектору економіки та державних коштів шляхом конвертації їх в готівку внаслідок організації незаконного формування податкового кредиту.

Такі дії завдали шкоди економічним інтересам України у особливо великих розмірах. За попередніми даними, місячний тіньовий обіг вказаного конвертаційного центру складав понад 500 млн грн.

При цьому зауважується, що до вказанного правопорушення у тому числі причетні службові особи Головного управління ДФС у Львівській області.

Також, за інформацією ДБР, аналогічні слідчі дій були і на об’єктах, які використовувалися організаторами транзитно-конвертаційного центру для акумулювання готівки. Під час вказаних обшуків вилучено речові докази.

Наразі триває досудове розслідування за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі).

Попередній матеріал
Збиралися порибалити: на Київщині через невдало виготовлену вибухівку загинув чоловік
Наступний матеріал
Знайшов біля річки і приніс додому: на Донеччині під час розбирання снаряда загинув 32-річний чоловік
Loading...