Ложкін 5 канал

Адвокати Ложкіна назвали закиди ГПУ приводом для медійних скандалів

Читайте по-русски
Звинувачення називають надуманими, а спосіб вручення повістки – незаконним

Адвокати Бориса Ложкіна назвали закиди ГПУ приводом для медійних скандалів. Позицію оприлюднила прес-секретар колишнього глави Адміністрації Президента Марія Попова. Звинувачення називають надуманими, а спосіб вручення повістки – незаконним. Кажуть, адвокати зробили більш як десяток запитів щодо статусу Ложкіна в цій справі. Однак всі вони були проігноровані.

"Поява імені Бориса Ложкіна в матеріалах розслідування Генеральної прокуратури і публічне оголошення йому підозри співробітником ГПУ, очевидно, були задумані як приводи для медійних скандалів, і є абсолютно необґрунтованими. В цивілізованій юридичній практиці публікація повісток в інтернеті, як і повідомлення про підозру, неможлива. Всі юридично вагомі дії в цій справі замінені інтерв'ю і прес-конференціями, а анонсовані в медіа виклики, повістки та інші документи нашому клієнту направлені і вручені не були. Закон не передбачає виклику за допомогою публікації на сайті ГПУ. Ми впевнені, що метою публікації повістки було чергове винесення теми в публічну площину, привернення уваги ЗМІ та вирішення політичних завдань", – повідомила прес-секретар Бориса Ложкіна.

Нагадуємо, колишній міністр екології Микола Злочевський та бізнесмен Костянтин Стеценко, які фігурують у так званій справі Курченка, не з'явилися до Генпрокуратури для отримання підозри.

Попередній матеріал
Забруднена російська нафта вже дісталася України та Європи
Наступний матеріал
Зіткнення циклонів зумовить в Україні вітряну погоду, місцями пройдуть грози
Loading...

На Луганщині російсько-терористичні сили обстріляли житлові будинки – докази передали до Міжнародного кримінального суду

Замах на Зеленського: в ГПУ спростували інформацію

Епопея з арештом землі на Алеї Небесної Сотні: під загрозою важливі слідчі експерименти

Мінувальник автівки співробітника спецслужби помер у лікарні – ГПУ

ГПУ направила до Німеччини запит на екстрадицію екс-нардепа від "Батьківщини"

Слідство у справі Курченка завершено – ГПУ