Кіт із калькулятором
Кіт із калькулятором Depositphotos

У Львові комунальники перерахують міських вуличних котів – Кошак

Читайте по-русски
Тварин рахуватимуть так звані опікуни, до яких долучатимуть помічників-волонтерів

Міська влада Львова повідомила, що у період з 26 по 30 червня 2019 року в місті триватиме підрахунок вуличних котів. Про таке інформує "Радіо Свобода".

Слід зазначити, що підрахунком займатиметься комунальне підприємство "Лев", яке опікується безпритульними тваринами.

"До сьогодні жоден муніципалітет, жодне місто світу не знайшло методики, завдяки якій можна було б порахувати й дізнатися, скільки котів проживає в тому чи іншому місті. Власне, ми будемо першими", – наголосила під час прес-конференції директор комунального підприємства Львова Оксана Кошак.

Посадовець зауважила, що не знаючи точної кількості вуличних котів у місті, муніципальна влада не може розробити заходів з контролю їхньої кількості. І послалася на досвід підрахунку кількості вуличних собак, який вперше відбувся у Львові 2015 року. Відтоді, зазначила голова КП, кількість безпритульних собак на вулицях міста скоротилася з 600 до 400.

"Всі зазвичай вважають, що собака несе багато небезпек. Коти також створюють певний дискомфорт. Отже, ми маємо створити в нашому місті гармонію і для мешканців, і для цих тварин, які є природними дератизаторами, несуть надзвичайно важливу складову у своїй діяльності, щоб вона була гуманною і підкріпленою містом", – сказала Кошак.

Як пояснюють організатори, для підрахунку місто розіб'ють на сектори. Котів рахуватимуть так звані опікуни, до яких долучатимуть помічників-волонтерів. Учасники підрахунку отримають доступ до мобільного застосунку, куди треба буде завантажувати світлини котів, що мешкають у певному секторі, і деталі про них, якщо такі є.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв про топ-25 цікавих фактів про домашніх улюбленців.

Попередній матеріал
Не сходиться: Трегубов прокоментував версію загибелі Тимчука від нещасного випадку
Наступний матеріал
Версія щодо випадкового пострілу сумнівна: Слободян про загибель Тимчука
Loading...

Хмаринка хоче на ручки: у притулку шукають для котика люблячих "батьків"

Як день і ніч: у Франції живе котик із двома обличчями – фото