Кішка-мем Grumpy Cat

Померла найвідоміша кішка-мем Grumpy Cat

The Official Grumpy Cat

Кішка з народження страждала на карликовість і неправильний прикус, померла внаслідок ускладнень від недавньої хвороби

У вівторок, 14 травня, в США на сьомому році життя померла знаменита Grumpy Cat, яка завдяки своїй вічно «невдоволеній» мордочці стала справжнім інтернет-мемом. Про це повідомили на офіційній сторінці Grumpy Cat у Facebook.

Зазначається, що вона померла внаслідок ускладнень від недавньої хвороби.

"Крім того, що вона була нашим малятком і шанованим членом сім'ї, Grumpy Cat допомагала мільйонам людей по всьому світу посміхатися – навіть у важкі часи", – йдеться в повідомленні.

Відомо, що господарі кішки назвали її Tardar Sauce (Соус Тардар), однак після того, як її фото було опубліковано в Інтернеті, користувачі дали їй прізвисько Grumpy Cat (Нервова кішка).

Ставши справжнім живим мемом, вона брала участь у різних шоу і знімалася в рекламі, а її господиня кинула роботу в кафе і навіть найняла для своєї улюблениці персонального менеджера.

Нагадаємо, що кішка з народження страждала на карликовість і неправильний прикус, а стала відомою після появи її фотографії в Інтернеті у 2012 році. Господарі Grumpy Cat стверджували, що незважаючи на прізвисько, вона була дуже ласкавою і спокійною, і сердитий настрій їй не властивий.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв про топ-25 цікавих фактів про домашніх улюбленців.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ