У Луцьку відбувся масовий благодійний забіг Святих Миколаїв
У Луцьку відбувся масовий благодійний забіг Святих Миколаїв 5 канал

У Луцьку відбувся масовий благодійний забіг Святих Миколаїв

Читайте по-русски
Дистанцію кожен марафонець обирав самостійно – від 100 м і до 7 км

Чим ближче різдвяна пора, тим більше виникає бажання творити добрі справи. У Луцьку відбувся традиційний благодійний забіг Святих Миколаїв. Зібрані кошти використають на потреби дітей з інвалідністю.

Містяни на доброчинний забіг прийшли з друзями, родинами та колегами по роботі. Крім костюмів Миколая і Санта-Клауса, учасники були у костюмах новорічних та казкових персонажів. Від організаторів кожен охочий міг отримати святкову шапку та бороду. Дистанцію кожен марафонець обирав самостійно – від 100 м для дітей і до 7 км для дорослих.

"В Європі, у США такі заходи благодійні відбуваються постійно. Люди долучаються до спорту, здорового способу життя і одночасно допомагають нужденним. Тут ніхто не змушує першим прибігти, чи в першу десятку потрапити – тут головне взяти участь", – зазначив учасник забігу Святих Миколаїв Микола Іванюк.

"Сьогодні в нас рекордна кількість людей – зареєстровано 700 учасників. В нас був такий ліміт 700. Хотіли більше, але побачили вже в кінці реєстрації, що дуже великий ажіотаж. Надіємося, що на наступний рік ці всі люди прийдуть і буде біля 1000 учасників", – заявив організатор забігу Олександр Оришко.

Дивіться також: Під сильною зливою, але із сонячним настроєм: українські ветерани пробігли Марафон морської піхоти у США

Попередній матеріал
"Тепер всі ми під прицілом": у Харкові відбулася акція на підтримку звинувачених у вбивстві Шеремета
Наступний матеріал
Рік з ПЦУ: яким було богослужіння в Михайлівському соборі