День пам'яті та примирення в Дніпрі
День пам'яті та примирення в Дніпрі 5 канал

У Дніпрі мешканці вийшли вшанувати День пам'яті та примирення

Читайте по-русски
Біля меморіалу група дніпрян поклала квіти на плити з іменами загиблих воїнів

Зо два десятки мешканців Дніпра, попри карантин, прийшли у День пам'яті і примирення до меморіалу воїнам, загиблим у Другій світовій війні.

Стартувала хода від будівлі обласних адміністрації і ради. Далі вулицями Дніпра – до меморіалу, який встановлений на місці спільних поховань радянських та німецьких воїнів, загиблих під час Другої світової війни. За правопорядком стежили правоохоронці. Біля меморіалу група дніпрян поклала квіти на плити з іменами загиблих воїнів.

"Сьогодні, 8 травня, День пам'яті і примирення, і в режимі карантину ми не влаштовуємо масовий захід. Чому тут зібралися? Тому що ми хочемо владі продемонструвати, що українці в цьому місті все-таки є, які вважають, що день 9 травня – не день перемоги. Хочемо покласти квіти, прочитати молитву, згадати загиблих у тій страшній війні", – розповів учасник ходи Сергій Карноза.

"Всі розуміють, що карантин, і проводити такі заходи – не доречно. Ми маємо свою людську повагу до себе, до своєї країни, до людей, які її захищали і зараз продовжують захищати, і тому вирішили в особистому плані вийти і вшанувати людей, які загинули, захищаючи цю землю, це місто", – наголосив ветеран АТО, учасник ходи Владислав Сологуб.

Нагадуємо, День пам'яті та примирення відзначає світ. В Україні офіційно пам'ятною датою 8 травня стало від 2015 року – тоді президент підписав відповідний указ.

Попередній матеріал
"Великий реформатор": Саакашвілі хоче кабінет в Офісі президента
Наступний матеріал
Одіозний намісник Києво-Печерської лаври подав до суду на "5 канал" – подробиці
Loading...

Не свято, а нагадуванням про страшну трагедію: УІНП зняв ролик до Дня пам'яті та примирення

"Мир і Війна" – міжнародний телемарафон до 75-річчя завершення Другої світової війни в Європі

Церемонія покладання квітів до могили Невідомого солдата – відео