день пам'яті та примирення
день пам'яті та примирення zn.ua

Порошенко закликав Зеленського продовжити традицію вшанування Дня пам'яті та примирення

Читайте по-русски
Такий захід ще раз підкреслить роль України у перемозі над нацизмом в Європі, вважають в "ЄС"

П'ятий президент України Петро Порошенко і депутати "Європейської солідарності" закликали Володимира Зеленського продовжити традицію вшанування Дня пам'яті і примирення на державному рівні. У листі на адресу Зеленського вони зазначили, що 8 травня, у день капітуляції нацистської Німеччини, у багатьох країнах світу відзначають День перемоги над нацизмом, вшановують пам'ять полеглих, говорять про важливість не допустити повторення цієї трагедії людства.

"В Україні для відзначення цієї дати у 2015 році запроваджено День пам'яті і примирення. Цього дня на території Національного музею історії України в Другій світовій війні традиційно проходила акція "Перша хвилина миру". Ця урочиста і зворушлива церемонія стала головним елементом українського сценарію відзначення перемоги над нацизмом, відмінного від кремлівського офіційного так званого "побєдобєсія", яке агресивна Росія витончено використовує у гібридній війні з метою утримувати сусідні держави у сфері свого впливу", – йдеться в листі. 

день пам'яті та примирення
/
день пам'яті та примирення
Звернення 'ЄС' до Зеленського
/
Звернення 'ЄС' до Зеленського

"Закликаємо вшанувати День пам'яті і примирення на державному рівні і цього року, врахувавши при цьому існуючі карантинні обмеження. Такий захід ще раз підкреслить роль України в перемозі над нацизмом в Європі, дозволить у цей складний для всього світу час висловити шану усім, хто боровся за Перемогу у Другій світовій війні", – наголошують депутати "Європейської солідарності".

 У партії Порошенка закликають владу долучитися до належного відзначення цієї дати, важливої і для України, і для Європи, і для всього вільного світу.

"Це буде спільний солідарний сигнал для всіх тих, хто і донині бачить у цьому дні виключно свою перемогу, а не цінності світу без війни у мирі, стабільності і добробуті", – переконані у "Європейській солідарності". 

 

Попередній матеріал
Міністр юстиції каже, що держава повинна виконати ухвалу суду на користь Суркісів, але не знає, як це зробити
Наступний матеріал
ВООЗ збільшила бюджет на боротьбу з коронавірусом
Loading...