Данило Дідик
Данило Дідик
5 канал

Треті роковини теракту в Харкові: містяни вимагають увічнити ім'я юного патріота

Петиція про перейменування школи, в якій навчався загиблий десятикласник, за лічені дні набрала декілька тисяч голосів

Сьогодні третя річниця теракту в Харкові – на шляху колони проукраїнських активістів тоді здетонувала закладена вибухівка й убила чотирьох людей. Серед них був і учень десятого класу Данило Дідик, нагадує "5 канал".

Петицію з проханням увічнити ім'я юного патріота в назві школи, де він навчався, зареєстрували на сайті міської ради Харкова напередодні річниці трагедії. І вона за лічені дні набрала більше, ніж 5 тис. необхідних голосів. Утім, до того як місцеві депутати візьмуться за розгляд цієї пропозиції, свої висновки має надати топонімічна комісія. Тому, поки триватимуть ці бюрократичні процедури, – вирішили встановити на будівлі школи пам'ятну дошку.

"Я прошу, щоб ця пропозиція була винесена на обговорення топонімічної комісії харківської міської ради та на сесію харківської міської ради", – заявив депутат Тарас Сітенко.

"Є ухвалене рішення про встановлення меморіальної дошки на стінах школі, в якій навчався герой. Я даю протокольне доручення, і ми до наступної сесії підготуємо конкретні відповіді – за або проти", – зазначив міський голова Геннадій Кернес.

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Шістнадцятьох заявили, жодного не викликали: суд у справі Януковича переніс допит свідків захисту
Наступний матеріал
Суд у справі Труханова: хто прийшов підтримати міського голову Одеси – активіст