Ряувальники навчання
Ряувальники навчання 5 канал

Табір для вогнеборців: під Харковом тренуються майбутні рятувальники

Майже півтори сотні курсантів Університету цивільного захисту вирушили на полігон під Харковом, щоб на практиці перевірити отримані знання

У таборуванні участь беруть лише першокурсники. За два місяці майбутні рятувальники мають засвоїти ази професії. 

Першокурсники відпрацьовують навички евакуації мешканки будинку, в якому, за сценарієм, сталося займання. На практику вирушила і Анастасія Студзінська. Вона одна з 15 дівчат-курсанток.

"Якщо ти захочеш – зможеш все зробити. Думаю, в майбутньому дівчата будуть начальниками варти, і це добре", - переконана Анастасія.

Ряувальники навчання
Ряувальники навчання5 канал

Практика курсантів відбуватиметься за кількома направленнями. Це, зокрема, робота із пожежною драбиною, поводження у зонах ураження, піротехнічні роботи та вміння гасити на собі вогонь.

Ряувальники навчання
Ряувальники навчання5 канал

Курсанти вже після перших етапів вишколу помічають і свої помилки і кращі результати друзів. Але тут вони не лише навчаються основ майбутньої професії, а й проходять психологічні тренінги.

"У своїй роботі вони будуть бачити і поранення, і трупи, і люди будуть плакати й просити, і сварити теж. І вони мають, незважаючи на такі несприятливі умови, вистояти та виконати поставлене завдання", - коментуєначальник таборних зборів Національного університету цивільного захисту України Олег Семків.

Табірні збори триватимуть близько двох місяців. Найкращі курсанти вишколу візьмуть участь у параді, який відбудеться у Києві на День Незалежності.Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, Харківська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Львівській області пройшли масштабні навчання молодих вогнеборців – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Хочу тур по Європі, і він буде": MELOVIN про творчі плани після "Євробачення"
Наступний матеріал
Пристрасті довкола "сталінського ампіра" в Дніпрі – що обурило мешканців Привокзальної площі
Loading...