Кордон з Російською Федерацією
Кордон з Російською Федерацією 5 канал

Ситуація на кордоні з Росією: близько сотні пунктів пропуску тимчасово закрили для іноземців

Читайте по-русски
Вже цієї ночі до України впускатимуть лише легкові автомобілі та вантажівки

Відсьогодні іноземцям заборонено в'їжджати в Україну. Опівночі близько сотні пунктів пропуску тимчасово закрили. 

Прикордонники перевіряють автобуси та автомобілі. Людей з іноземним паспортом висаджують.

На 12-ту годину вже два десятки людей прикордонники повернули до Росії. Також перекрите і пішохідне сполучення. Ним частіше користуються українці, які мають рідних у сусідніх з Україною населених пунктах. На кордоні вони змушені чекати найближчого рейсового автобуса.

Прикордонники кажуть: за пів доби автомобілів побільшало удвічі. Станом на південь – транспортом в Україну в’їхали понад 10 тисяч осіб.

"Наразі на ділянці зони відповідальності Харківського прикордонного загону працюють три автомобільних пункти пропуску. Це – Чугунівка, Плетенівка та Гоптівка. Нині в пунктах пропуску автомобільного сполучення дозволяється перетин як на автобусах, які здійснюють міжнародні перевезення, та і легковому транспортному засобі", – розповідає помічник начальника Харківського прикордонного загону Максим Бояр. 

Вже цієї ночі до України впускатимуть лише легкові автомобілі та вантажівки. Рух міжнародних пасажирських автобусів буде заборонено. 

Як повідомляв 5.UA, українці масово повертаються на батьківщину перед закриттям регулярного пасажирського сполучення. На кордоні з Польщею на пункті пропуску Краківець пасажирські автобуси та легковики один за одним перетинають кордон. Усі транспортні засоби вщент заповнені.

 

Попередній матеріал
Закривати Київ на в'їзд і виїзд поки не планують – КМДА
Наступний матеріал
КПВВ тимчасово обмежать перетин в обох напрямках: подробиці
Loading...