Акція
Акція 5 канал

"Свято без тата": в Чернівцях військові вручили подарунки дітям загиблих воїнів АТО

Читайте по-русски
У наборах – солодощі, канцелярія та розвивальні ігри

"Свято без тата" – у Чернівцях провели акцію на підтримку дітей, батьки яких загинули в російсько-українській війні. Дошкільнята та школярі отримали подарунки, кошти на які збирали у Польщі. Це пожертви не лише громадян України, а й місцевих благодійників.

Військові заходять до помешкання Марини Пелехатої. Гостей зустрічає жінка та 8-річний Вадим. Армійці принесли гостинці молодшому синові загиблого воїна.

"Це 3D-ручка, вона у повітрі малює. Ось так", – радіє подарункові маленький Вадим.

40-річний десантник, старший прапорщик В'ячеслав Пелехатий загинув на початку бойових дій на Луганщині. Він підірвався на ворожій розтяжці. Героя посмертно відзначили орденом за мужність 3-го ступеня. Нині про нього нагадують світлини в кімнаті. Старший син В'ячеслава вирішив стати, як і батько, – воїном. 21-річний Максим навчається у військовому виші.

"Через рік випуск, офіцер, молодий лейтенант. Ми вдячні за увагу, але важко дітям важко", – каже дружина загиблого В'ячеслава Пелехатого Марина.

Акція
Акція 5 канал

Також військові оперативного командування "Захід" принесли солодощі і дітям загиблого військовослужбовця 24-ї бригади Сергія Побережника. З подарунками Макара та Марину зустрічали біля гімназії, де вони навчаються.

Сергія Побережника мобілізували в серпні 14-го року. А в жовтні 32-річний військовий теж підірвався на розтяжці поблизу Трьохізбенки.

"П'ять років без тата, жити навчилися, маємо втіху з 2 дітей, досягнення в навчанні і з того і які вони діти. Не важливо, що саму у подарунку, і не важливо, наскільки він цінний матеріально. Всім, хто долучився, дякую", – розповідає дружина загиблого воїна Світлана.

Акція
Акція 5 канал

"Свято без тата" – таку акцію започаткували шість років тому військові ОК "Захід". Щороку передають дітям загиблих побратимів подарунки. У наборах – солодощі, канцелярія та розвивальні ігри. Їх укомплектовують волонтери. А гроші на святкові пакунки цього разу збирали у Польщі. Вдалося укомплектували 40 наборів.

Анатолій Никифоряк, Максим Шварцман, Чернівці, "5 канал"

Попередній матеріал
"Сів у машину і втік з Ради" – Гай розповів, як активісти і депутати до Разумкова їздили
Наступний матеріал
У Луцьку п'яні батьки залишили півторарічну дитину замерзати на вулиці: подробиці
Loading...

Закликали Росію поважати суверенітет країни: як США привітали Україну з Днем Соборності

"Воєдино зливаються століттями відірвані...": як прагнення Соборності перемогло примхи історії

День Соборності: Урочисте підняття прапора перед Верховною Радою – відео

"Відірвані століттями злилися воєдино": Україна відзначає День Соборності

За кермом Діди Морози, квитки продають Снігуроньки: в Одесі влаштували парад святкових трамваїв – сюжет

Коляда на хвилях: як духовий оркестр 10-ї бригади "Едельвейс" привітав побратимів з Різдвом