Промислові альпіністи влаштували акцію
Промислові альпіністи влаштували акцію 5 канал

Супермен, Бетмен і Людина-павук: пацієнтів дитячої лікарні Дніпра провідали супергерої

Читайте по-русски
Такі акції вже давно влаштовують у лікарнях по всьому світу, але для Дніпропетровської обласної дитячої – десант супергероїв дебютний

Супермен, Бетмен і Людина-павук розважали пацієнтів обласної дитячої лікарні у Дніпрі. Свято для малечі влаштували промислові альпіністи. Вони переодяглися в костюми супергероїв американських коміксів і постукали у вікна палат маленьких пацієнтів. Як діти відреагували на зустріч з улюбленими героями фільмів та коміксів – далі.

Людина-павук, Супермен, Бетмен і Залізна людина – ці супергерої зібралися на даху Дніпровської обласної дитячої лікарні. Вони підготували сюрприз майже для двох сотень маленьких пацієнтів, які лікуються у стаціонарі.

На даху тривають останні приготування перед спуском героїв американських коміксів. Переодягнені промислові альпіністи перевіряють спорядження. Зізнаються, вся розважальна програма – експромт. Напередодні не було жодної репетиції.

"Це все заради посмішки. Це звичайні роботяги, які щодня висять на мотузках", – каже альпініст Миколай Лящевський.

Оперезавшись канатами, супергерої спускаються по стіні. А потім стукають у вікна палат пацієнтів лікарні. Супергероїв побачили діти всіх восьми відділень лікарні.

Через складний перелом ноги 12-річний Жозеф два тижні у гіпсі й на милицях. Перед випискою вирішив затримався в лікарні зайві кілька годин. Усе заради того, щоб побачити, який сюрприз їм підготували.

Такі акції вже давно влаштовують у лікарнях по всьому світу. Втім, для Дніпропетровської обласної дитячої лікарні – десант супергероїв дебютний.

"Діти, звичайно, всі вражені, їм дуже подобається. І батьки теж задоволені", – сміється вихователь-психолог лікарні Ольга Андрейченко.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпро, "5 канал"

 

Попередній матеріал
Поки що зарано казати, що Україна не братиме участі у "Євробаченні-2019" – Кириленко
Наступний матеріал
Омелян: За 2018 рік авіакомпанії України перевезли пасажирів на 18% більше, ніж це було в 2017-му