Авіасполучення
Авіасполучення Depositphotos

Омелян: За 2018 рік авіакомпанії України перевезли пасажирів на 18% більше, ніж це було в 2017-му

Читайте по-русски
У 2018 році пасажиропотік через аеропорти країни вперше в історії перевищив 20 млн пасажирів

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян оцінює ринок пасажирських авіаперевезень країни в 60 млн осіб на рік. Про таке посадовець заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір". 

"В УКраїні завдяки спільній команді з президентом ми створили, я вважаю, диво, яким я пишаюся, бо у нас ріст пасажиропотоку рекордний. Рекордний не тільки за мірками європейськими, а й за світовими. Світовий ринок генерує 5% зростання пасажиропотоку, ЄС – до 9% зростання, а в нас 25-30% зростання кожен рік. Ми подвоїли його за три роки і досягли 20 млн пасажирів. Я переконаний, що ринок України – щонайменше 60 млн пасажирів на рік. І ми зможемо цього досягти досить швидко, якщо будемо інвестувати в аеропорти", – сказав Омелян.

За його словами, українці все ще дуже мало літають: наведений міністром показник кількості польотів становить 0,3 польоту на українця в рік, тоді як на думку Омеляна, нормальний показник має бути більше ніж один політ на одну особу.

Крім того, розповів Омелян, за даними Мінінфраструктури, авіакомпанії України за 2018 рік перевезли близько 12,5 млн пасажирів, що на 18% вище порівняно з 2017 роком, а пасажиропотік через аеропорти країни вперше в історії перевищив 20 млн пасажирів, збільшившись на 25% – до 20,55 млн осіб.

Про що ще розповів міністр інфраструктури, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Супермен, Бетмен і Людина-павук: пацієнтів дитячої лікарні Дніпра провідали супергерої
Наступний матеріал
"Чи є там Шевченко?": картину близького друга Кобзаря повернули до Андріївської церкви