змагання десантників
змагання десантників 5 канал

"Спорт серйозних чоловіків": На Дніпропетровщині стартували змагання ВДВшників з кросфіту

Серед учасників також жінка – Олена Слободенюк

На Дніпропетровщині стартував перший чемпіонат серед команд з усіх підрозділів високомобільних десантних військ. Змагання приурочили до дня ВДВ, передає кореспондентка "5 каналу".

Комплекси вправ розраховані на силу, витривалість та швидкість. Свій кращий результат демонструє Сергій Медяник, військовослужбовець 95-ї бригади. Боєць на війні від самого початку, але ні на день не припиняв займатися спортом. При тому він новачок у кросфіті.

"Ейфорія цієї гри, бажання перемогти, адреналін підвищується в крові. Коли воювати треба, там особливо не позаймаєшся спортом. Це так – для себе окремо у свій час. Я уваги не звертав на цей вид спорту, та для військових це дуже хороший вид спорту", – стверджує військовий 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Сергій Медяник.

Капітан команди 25-ї бригади Дмитро Комісаров зібрав найсильніших і найспритніших бійців підрозділу за підсумками бригадних змагань.

Жінка у команді – обов'язкова умова змагань. Олена Слободенюк у ВДВ – четвертий рік. До того кілька років працювала шкільною вчителькою. Її завдання на витривалість: біг, стрибки на скакалці й на тумбу. 

"Мене виховував старший брат. Він загартовував, мабуть, собі старшого братика і виховував саме так. Тому, можливо, оцей гарт, оці події, які постійно в русі, постійно виконувати якійсь завдання – це покликання просто", – пояснює Олена Слободенюк.

У чемпіонаті з кросфіту серед десантних військ змагаються усі п'ять бригад та команда навчального центру. Турнір проводять вперше напередодні 25-ї річниці святкування дня ВДВ.

"Ще в довоєнні часи існував такий погляд, що в фонтанах купаються або ті, що проходять службу хліборізом, або начальником складу. Ну не як ті, що проходять службу у серйозних бойових підрозділах. Це спорт серйозних, сильних, мужніх чоловіків", – каже командувач Високомобільних десантних військ ЗСУ Михайло Забродський.

Змагання завершили виступи спортсменів, що вже мають досвід у кросфіті, адже не перший рік змагаються у межах проекту Ігри героїв. Їхня роль продемонструвати, що обмежених можливостей не існує. Як це було – дивіться у сюжеті: 

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпропетровська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

В повітрі, на морі та на землі: як проходять тактичні навчання бригад ВДВ – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ТОП інформаційних трендів літа: що цікавить українців
Наступний матеріал
"На нас котиться жах безкультур'я та мракобісся" – Лія Ахеджакова у "Кіно з Яніною Соколовою"
Loading...