змагання спецбійців "Альфа"
змагання спецбійців "Альфа" 5 канал

Альпінізм, розмінування та стрільби: як пройшли змагання спецбійців "Альфа"

Турнір проводять у пам'ять загиблого в АТО Героя України Руслана Лужевського - "альфівець" у травні 2014 року, потрапивши у засідку на бойовому завданні

Найкращі з кращих в Україні силовиків - бійці "Альфи" СБУ - змагалися поміж собою в турнірі пам'яті  загиблого в АТО спецпризначенця Руслана Лужевського. Такі змагання проводять уже втрете, передає кореспондент "5 каналу". 

Перше завдання для спецпризначенців - тактична стрільба по мішенях з різних дистанцій. Найскладніше - потрапити в ціль з-понад 200 метрів, і лише 180 секунд на виконання вправи. З першим із п'яти завдань всі силовики впоралися швидко.

Далі вимоги лише ускладнюються. Учасникам додають вправи з альпінізму, розмінування, та умовного звільнення заручників. Особлива увага медичній підготовці бійців. Інструктори на ходу підступно дають нові непередбачувані завдання.

Завершальним і найскладнішим етапом змагань є військово-прикладна естафета. Силовикам необхідно виявити і знешкодити умовну ціль, перед цим пройшовши непросту смугу перешкод.

За підсумками змагань, з 23 команд до фіналу вийшли лише 10. У кожній групі по чотири учасники: снайпер та стрільці. Під час естафети спершу вони проходять силові завдання, після чого знову ж рятують умовно пораненого побратима. На це вистачає не більше 15 хвилин. Самі ж учасники кажуть, підготовка колег - вражає, конкуренція - висока.

Як змагаються спецпризначенці та чим вражають власних командирів – дивіться у сюжеті:

Довідка: Це вже треті за ліком змагання пам’яті Героя України Руслана Лужевського. Спецпризначенець підрозділу "Альфа" загинув 5 травня 2014 року, потрапивши у засідку під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО.

Наталка Коцкович, Ганна Кудрявцева, Київська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вражаючий вишкіл на воді: як ЗСУ форсують водні перешкоди – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Донбасі окупанти обстрілюють житлові квартали – поранено місцеву жительку
Наступний матеріал
Засідання міжвідомчого оперативного штабу держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки - завершено
Loading...