Соцмережі
Соцмережі 5.ua

ТОП інформаційних трендів літа: що цікавить українців

За даними аналітика Центру контент-аналізу Артема Захарченка, цього літа люди цікавляться в основному політикою

У понеділок, 31 липня, в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" аналітик Центру контент-аналізу Артем Захарченко розповів про інформаційні тренди цього літа. Так, за словами Артема Захарченка, від політики цього літа люди відволікаються на історії з Ryanair та на інші подібні за змістом інформприводи.

"Якщо порівняти з минулим роком, коли людей цікавили перш за все якісь соціальні проблеми, після торішнього Київ Прайду, який обговорювався і був ледь не найтоповішою новиною цілого літа і іншими подібними близькими за змістом інформаційними приводами, то зараз людей винятково цікавить політика з відволіканням хіба що на історії з Ryanair та інші подібні, які стосуються їхнього гаманця, їхнього комфорту, споживацького сегменту. Надзвичайний тренд на політику залишається. Здавалося б, що логічно було б найнепривабливіші політичні рішення проводити влітку, наприклад, такі як позбавлення Саакашвілі громадянства. Але зараз ми бачимо, що це не спрацювало і увага, зокрема соцмереж, активної частини суспільства була дуже посилена і досить багато негативу на цьому фоні було виплеснуто в простір", – зазначив Артем Захарченко.

За словами аналітика, в центрі уваги суспільства були дії влади.

"Абсолютно закономірно в політичних подіях викликав реакцію порядок денний влади. Ніхто інший не задавав тону – дії влади, те що влада хотіла би представити та показати людям, зокрема затримання депутатів, які відбувалися в першій половині літа, притягнення їх до відповідальності, згода Верховної Ради на це – вони власне і були в центрі уваги суспільства. І зараз, останнім часом це Саакашвілі", – додав Артем Захарченко.

Попередній матеріал
Стрілянина з АТОвцями у Дніпрі: один з фігурантів справи виїхав за кордон
Наступний матеріал
"Спорт серйозних чоловіків": На Дніпропетровщині стартували змагання ВДВшників з кросфіту
Loading...

В Раді зареєстрували законопроект про скасування депутатської недоторканності

Комітет виборців назвав ТОП-3 "прогульників" Ради

"Кого більше любиш – маму чи тата?": як у Раді медичну та пенсійну реформи розглядали