5 канал

Спалах інфекції: На Одещині ушпиталили майже 20 дітей, підозрюють гепатит А

В однієї дитини діагноз вже підтвердився

У Білгород-Дністровському дитячому притулку оголосили карантин. Принаймні в однієї дитини підтвердили хворобу Боткіна (гепатит А). У разі, якщо в ушпиталених 19 вихованців притулку на Одещині такі підтвердиться діагноз гепатит А, то обласна СЕС звертатиметься до правоохоронців, передає кореспондент "5 каналу".

"Коли у центрі стало відомо, що є підозра на захворювання гепатитом А, у першу чергу проводилося знезараження туалетів, посуду, іграшок", – розповідає дитячий лікар центру психолого-соціальної реабілітації Іван Аврамов.

Першу дитину, яка поскаржилася на біль у животі та високу температуру, госпіталізували до інфекційного відділення ще минулої середи, 31 травня. Уже до кінця тижня з такими ж симптомами ушпиталили ще 18 дітей.

5 канал

"Діти перебувають у задовільному стані, скарг ніяких немає. Вони обстежуються як контактні по вірусному гепатиту", – розповіла лікар інфекційного відділення центральної районної лікарні Білгорода-Дністровського Галина Ланкіна.

Зі слів медсестри центру реабілітації, інфекцію могли принести ззовні. "Ця інфекція може бути занесена ззовні. Є підозра, що це, на жаль, батьки, які навідували дітей. Вони могли принести інфекцію до притулку", – зазначила Тетяна Касьянова.

Тим часом, в обласній СЕС повідомили, якщо діагноз підтвердиться й в інших дітей – звертатимуться до правоохоронних органів для проведення розслідування.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенок, Одеська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Медична реформа: Гроші "ходитимуть за пацієнтом"
Наступний матеріал
Обшуки у Кривому Розі: прокуратура планує оголосити в розшук Удода
Loading...