Випуск офіцерів ХНУВС
Випуск офіцерів ХНУВС 5 канал

Сотня курсантів ХНУВС стали офіцерами: не обійшлося без романтичних моментів

Читайте по-русски
Спочатку свято відбувалося за сценарієм: прощання з прапором університету, посвята у правоохоронці та останній вальс випускників. А от далі...

Отримала не лише диплом про закінчення вишу, а й пропозицію від коханого. Таким запам'ятає випуск з вишу курсантка Університету внутрішніх справ у Харкові. Руку й серце дівчині просто на плацу, перед кількома сотнями людей, запропонував слідчий із Чернігова. Для дівчини такий сценарій випускного став несподіванкою. Чи почув хлопець завітне "так" – далі.

За великим букетом троянд на подвір'ї Харківського університету внутрішніх справ ховається Олександр. Доки його наречена чекає від коханого привітань з нагоди закінчення вишу, хлопець готується сказати важливіші слова.

Запропонувати коханій руку і серце Олександр Стефанович вирішив ще рік тому. Саме тоді й почав готуватися до відповідального кроку. Ретельно обирав каблучку. Вона зроблена на замовлення – золото з діамантом.

Аби дізнатися розмір, довелося хитрувати: "Потрібно було і через батьків дізнаватися, згодом була продумана історія з придбанням іншої обручки, але, скажімо так, у нас не вийшло. І так був отриманий нам потрібний розмір".

Про наміри коханого новоспечений лейтенант Аліна Даньшина – не здогадується. Далі все за сценарієм свята: прощання з прапором університету, посвята у правоохоронці та останній вальс випускників. Після прощального танцю Аліна й чує несподіване питання – і відповідає: "Так!"

Олександр та Аліна познайомилися кілька років тому. Тоді хлопець теж навчався у Харківському університеті внутрішніх справ. Дівчина зізнається, про наміри коханого одружитися знала, проте пропозицію очікувала згодом після випуску: "Я не очікувала таку пропозицію. Я хотіла трішки пізніше, але нічого. Трохи раніше вийшло".

Весілля планують відсвяткувати за рік. За цей час вирішать – де житимуть. Олександр нині працює слідчим у Чернігові. На Аліну ж чекає робоче місце в Харківській області: "Зараз я цілковито, з упевненістю можу сказати, що це моя професія. Я буду продовжувати, робити кроки вперед для кар'єри, для продовження навчання".

Цьогорічним поповненням лав правоохоронців начальник поліції області Валерій Сокуренко пишається: "Ми маємо брати приклад з Європи, зі світу. Бо злочинність, вона інтернаціональна, вона не має кордонів. Вона знаходить адвокатів, які навчаються в Гарварді, в Оксфорді, в Сорбонні. І наші слідчі повинні такі матеріали давати, які будуть направлятись до суду, і щоб ніякі адвокати не розвалили цю справу".

Дипломи Харківського університету внутрішніх справ цього року отримали сотня курсантів.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Попередній матеріал
У Києві відкрили "Музей виборчого трешу": хаос політичної агітації в незалежній Україні
Наступний матеріал
Вертольоти оточують з неба, група захоплення – на човнах: репортаж з міжнародних навчань Sea Breeze-2019 в Одесі