Тренування НГУ
Тренування НГУ 5 канал

Сотні бійців Нацгвардії: під Миколаєвом стартували навчальні збори екіпажів БТР

Читайте по-русски
Бойове злагодження триватиме протягом двох тижнів – після цього всі вирушать до місць постійної дислокації

Навчальні збори нацгвардійців стартували на Миколаївщині. На полігоні під Миколаєвом зібрали дві сотні бійців. Це гвардійці з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. Протягом двох тижнів вони удосконалюватимуть навички керування бойовими машинами, стрілятимуть із важкого озброєння та вивчатимуть тактику ведення умовного бою.

Від самого ранку – бойові стрільби з різних положень. Відстань до мішеней – від 400 до 800 метрів. Тренуються екіпажі БТР. Так під Миколаєвом стартують навчальні збори нацгвардійців.

"По команді старшого керівника по стрільбі на ділянці екіпаж БТР готується до стрільби, завантажуються короби в машину. За командою "до бою!" вони висуваються на рубіж відкриття вогню, а за командою "вогонь!"  вони починають стріляти", – пояснює військовослужбовець Національної гвардії Сергій Бойченко.

Бойове злагодження проходять екіпажі БТР із південного територіального округу. Тут для них розгорнули наметове містечко – за кілька сотень метрів від тренувальної локації.

"Щодня проводяться заняття на нашому військовому стрільбищі, згідно плану бойової підготовки, та змінюються кожен день навчальні місця, навчальні точки. З екіпажами БТР на цих навчальних зборах проводять навчання самі інструктори, які мають не тільки бойовий досвід у зоні виконання ООС, а й мають підготовку, яка їм надана інструкторами з Канади та інших держав", – звітує в. о. пресофіцера НГУ Дмитро Горбачик.

На іншій точці армійці відточують тактику кругової оборони навколо бойової машини. Екіпаж БТР – командир, водій, навідник та семеро десантників. У кожного своє завдання: одні керують підрозділом, інші займають сектори спостереження.

"Вони відпрацьовують комунікабельність і взаємодію один з одним. А також роботу в підрозділі, щоб кожен знав своє місце, яке вони займають при базових ситуаціях. Наприклад, зустрічі з противником або зупинці на місці", – уточнює інструктор із бойової підготовки Олександр Бондаренко.

Бойове злагодження екіпажів БТР триватиме протягом двох тижнів. Після цього всі вирушать до місць постійної дислокації.

Наталя Приходько, Ігор Дорошенко, Миколаївська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Екологів Дніпра підозрюють в участі в замовної кампанії проти окремих підприємств - ЗМІ
Наступний матеріал
2/3 Києва може залишитися без води через будівництво – подробиці
Loading...