reporter.dn.ua

Школа покарала вчительку, яка не дала дитині шматок торта

Педагога звільнили минулого тижня

З Харківської школи, де дитині не дали шматок торта, бо її батьки відмовилися здавати гроші, звільнили вчительку, через яку і стався інцидент.

Педагога звільнили минулого тижня, інформацію підтвердила директор Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко, пише УНІАН.

"Сьогодні розпочався навчальний процес, до занять Наталія Толяренко не приступила. Зараз уроки інформатики веде інший учитель. Я вважаю, що неприпустимо, коли така людина вчить дітей і готує вчителів", – розповіла Деменко.

Педагог, яку виключили також з батьківського комітету, працює на півставки в Харківському національному педагогічному університеті (ХНПУ) ім. Сковороди. За словами ректора університету, підстав звільняти співробітницю немає.

"У мене немає до неї претензій як до доцента. Інцидент стався в школі. Свою провину Наталія визнала. В університеті ми провели збори, поговорили з доцентами, пояснили ситуацію. Ми вчимо добром", – зазначив ректор ХНПУ ім. Сковороди Іван Прокопенко.

Скандал у харківській школі №151 розгорівся 19 жовтня. За ініціативою представниці батьківського комітету Наталії Толяренко шестикласники солодким столом відзначали закінчення навчального семестру. Учениці Діані торт не дістався, дівчинка розплакалася і поскаржилася мамі. Жінка аргументувала свій вчинок тим, що батьки дівчинки не здають гроші на солодкий стіл, тож пригощати дитину за рахунок інших вона не має права.

Попередній матеріал
Меркель заявила, що більше не балотуватиметься на пост канцлера Німеччини
Наступний матеріал
Дивом урятувався: стало відомо про щасливчика, який уникнув смерті на Boeing 737 в Індонезії

Навчальний колапс на Черкащині: чому діти не можуть дістатися до школи – відео

У Запоріжжі через витівку школярки довелося евакуювати 350 учнів

У Лисичанську на територію школи прилетіла частина ракети, дітей евакуювали

Скандал у хмельницькому санаторії: вихователь бив дітей ногами і ставив на коліна

Еволюція в долонях: у Харкові створили копії черепів відомих видів Homo

Презентація творів дітей політв'язнів Криму "Мій тато – Герой" – відео