Скріншот відео

"Згадуватимуть, як знищувати ворога": в Житомирі почалися навчальні збори резервістів ЗСУ

Учасники старанно вивчають або ж згадують основи медицини, інженерної підготовки, застосування стрілецької зброї та вибухівки

У Житомирі почалися навчальні збори резервістів десанту. Впродовж місяця вони проходитимуть бойове злагодження. Потім стрибки із парашутом і батальйонно-тактичні навчання у складі підрозділів ДШВ.

Розвідник Дмитро не раз брав участь у миротворчих операціях за кордоном, а на початку бойових дій на Сході – добровільно прийшов до військкомату, щоб захищати країну від агресора. Воював у найзапекліших боях за Донбас, але переконаний: потрібно постійно вдосконалювати свої військові уміння та навички.

"Ворог може розпочати наступ. Тому потрібно свої військові знання постійно підтримувати у відповідній формі. Резерв – це бойова одиниця, яка почне діяти, якщо ворог наступатиме. Щоб не повторювати помилок 2014 року, коли почались бойові дії, а призвати до війська було нікого", – пояснює Дмитро.

У Житомирі в розташуванні 95-ї десантно-штурмової бригади розпочалися збори резервістів. Учасники старанно вивчають або ж згадують основи медицини, інженерної підготовки, застосування стрілецької зброї та вибухівки. Навчання триватимуть протягом місця.

"Впродовж місяця люди будуть вчитися та згадувати, як знищувати ворога нашої держави. Майже 100% особового складу – це люди, які вже мають бойовий досвід. А 60-70%, приблизно, це військовослужбовці, які воювали в нашій бригаді", – каже заступник командира В'ячеслав Весер.

Резервістів розподіляють до окремих підрозділів. І в разі потреби менш як за добу вони мають прибути до частин та бути в повній бойовій готовності.

"Якщо буде мобілізація, я піду не в нікуди, а я піду до конкретної людини, до конкретного командира. Мені навіть до військкомату не потрібно звертатися. За 22 години я буду в себе в розташуванні. Я буду знати, що робити і як діяти", – пояснює заступник голови ради резервістів ЗСУ Мирослав Гай.

За кілька днів резервісти вирушать на полігони в різні регіони країни, щоб продовжити навчання у польових умовах.

Оксана Трокоз, Ігор Косташ, "5 канал"

Дивіться також:

"Шторм-2018": неймовірні фото з командно-штабних навчань на Херсонщині

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Дядя Ваня": на засіданні у справі Без'язикова заслухали нові аудіодокази
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": наступник Богдана Ступки, театральний режисер Станіслав Мойсеєв на "5 каналі"

"Шторм-2018": неймовірні фото з командно-штабних навчань на Херсонщині

Готові до нападу з моря: оприлюднено вражаючі фото навчань

В Україні успішно запустили крилату ракету "Нептун" – у мережі з'явилося відео

Їхав на власне весілля: в аварії на Житомирщині загинув боєць ООС

Спопеляючий "Джміль": як на Донбасі гартуються вогнеметники ЗСУ – ФОТО

Порошенко анонсує розширення масштабів навчань "Сі Бриз"