ООС, Петрівське
ООС, Петрівське 5 канал

Що нині відбувається на ділянці Богданівка – Петрівське, де має пройти розведення сил – включення з передової

Читайте по-русски
Старт процесу має дати біла сигнальна ракета з обох боків

Розведення сил на ділянці Богданівка-Петрівське, що на Донеччині, має розпочатися у ці хвилини. Про це зранку заявив командувач операції об'єднаних сил Володимир Кравченко, інформує "5 канал". 

За його словами, семиденний режим тиші був дотриманий. Українська сторона готова до розведення сил. Старт процесу має дати біла сигнальна ракета з обох боків. Якщо ж дзеркальних дій від супротивника не буде, то розведення та міжнародні домовленості вважатимуться зірваними, зазначив Кравченко. Семиденний режим тиші на ділянці розведення раніше підтвердили і спостерігачі ОБСЄ.

Поблизу ділянки розведення на Донбасі зараз перебуває кореспондентка "5 каналу" Олена Уланова. 

Журналіст розповіла, що білих ракет поки сторони не випускали: "Зараз мені поки сказати нічого. Всі стоять в очікуванні. Ми знахлодимося неподалік ділянки запланованого розведення, але далі нас не пускають, бо попереду має проїхати місія ОБСЄ, щоб забезпечити нашу безпеку. Але вони стоять і нічого не коментують. І ніякої білоїх ракети поки що випущено не було". 

Докладно про ситуацію з розведенням дивіться у сюжеті кореспондента "5 каналу" Олени Уланової:

Тим часом спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній Контактній Групі Мартін Сайдік заявив, що розведення сил у Петрівському розпочнеться завтра опівдні. Відповідну заяву оприлюднили на сайті ОБСЄ.

Сайдік також зазначив, що дату вже погодила тристороння контактна група. На зустрічі були присутні і представники окремих районів Донецької та Луганської областей України.

Дивіться також брифінг речника Міноборони:

Як повідомляв 5.UA, розведення сил і засобів уже відбулося на двох ділянках: № 1 в районі смт Станиця Луганська та № 2 в районі міста Золоте-4 на Луганщині. Українська сторона раніше заявляла, що готова приступити до розведення сил на ділянці Богданівка – Петрівське за умови відсутності обстрілів протягом семи діб.

Крім того, раніше бойовики зірвали розведення сил і засобів у районі Богданівки на Донеччині. 25 жовтня в зоні розведення, біля Богданівки в напрямку Петрівського, окупанти двічі обстріляли українських військових – зі стрілецької зброї та РПГ.

Наступний матеріал
Розвідник АТО Сергій Бондаренко потребує допомоги
Loading...