Sputnik Light
Sputnik Light фото ГУР

Росія використовує жителів ОРДЛО як піддослідних кроликів для тестування своєї "нової вакцини" – ГУР

  Читайте по-русски
  Країна-агресор намагається приховати факти завезення препарату на Донбас

  Російська окупаційна влада може таємно використовувати жителів окремих регіонів Донецької та Луганської областей як "піддослідних кроликів", на яких випробовують нові варіанти своїх "вакцин".

  Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на Facebook.

  В ГУР вказують, що Росія провела в ОРДЛО агітаційну кампанію з вакцинації проти коронавірусу своїм препаратом "Sputnik V". Хоча насправді – використовує там однокомпонентний препарат "Sputnik Light", вводячи людей в оману.

  "Sputnik Light" була розроблена на основі "Sputnik V". Препарат не має жодного погодження для використання від Європейського агентства з лікарняних виробів (ЕМА) або Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

  "Усе, що Росія може сьогодні надати своїм недореспублікам на Донбасі, – це вакцини, якими користуються лише найбідніші країни світу. У той час, як Україна вакцинує своїх громадянам найкращими та найвартіснішими вакцинами, які використовують усі цивілізовані країни. І навіть це Росія робить неофіційно, намагаючись приховати факти завезення вакцини в ОРДЛО", – йдеться у повідомленні розвідки.

  Там зазначають, що мешканців так званих "ДНР" і "ЛНР" можуть використовувати просто як тестовий полігон, перш ніж запропоновувати новий варіант своєї вакцини росіянам.

  "Якщо двокомпонентна російська вакцина "Sputnik V" має цілу низку побічних ефектів, то виникає питання, скільки таких ефектів має її однокомпонентний нащадок. Ймовірно, їхня кількість значно більша", – вважають у ГУР.

  Там вказують, що Росія не нестиме жодної відповідальності за гибель чи проблеми зі здоров'ям жителів ОРДЛО, тоді як за випробування на громадянах Росії – довелося б відповідати російським фармацевтам. А так – ніхто не зможе дізнатися, скільки людей вб'є ця вакцина насправді.

  Нагадаємо, жителі ОРДЛО можуть отримати вакцину від COVID-19 на КПВВ у Станиці Луганській.

  Попередній матеріал
  Zoom оштрафували на $85 млн за порушення конфіденційності
  Наступний матеріал
  Електронну форму спецперепусток на випадок локдауну оприлюднять наступного тижня – КМДА
  Loading...