мілітаризація Криму
мілітаризація Криму Facebook/Тимчук

РФ стягує бойову техніку та ракетні комплекси для захоплення Херсонщини – Тимчук

Окупант створює штучний привід для застосування військ РФ, аби захопити частини південно-східної території Херсонської області

Російські окупанти продовжують використовувати Крим виключно для розв'язання власних політичних інтересів, повністю ігноруючи потреби місцевого населення. Крім того, окупант проводить посилену мілітаризацію півострова. Про таке інформує керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у власному Facebook.

"Продовжує фіксуватися посилена мілітаризація Росією Кримського півострова з розміщенням численного військового контингенту і перекиданням величезної кількості бойової техніки і ракетних комплексів. Варварське ставлення росіян до чужої землі вже поставило цю частину території України на межу екологічної катастрофи. Наслідками невпорядкованої військової діяльності став масовий витік пального, зокрема і в акваторію Чорного моря", – наголошує Тимчук.

Він зазначає, що критична економічна й екологічна ситуація, а також утиски місцевого населення з боку російських силовиків, негативно впливають на соціально-політичну ситуацію в Криму.

Тим часом Кремль розглядає можливість введення більш жорсткого поліцейського режиму в Криму, а також залучення до цього збройних сил РФ. Крім того, не виключена ескалація російсько-української війни з захопленням частини південно-східної території Херсонської області.

"За наявною інформацією, спецслужби Росії розглядають можливість проведення найближчим часом (кінець липня - початок серпня) ряду провокацій на окупованій території АР Крим, в тому числі зі здійсненням терористичних актів проти цивільного населення окупованого Криму з масовими жертвами", – наголошує Тимчук.

За його словами, основними об'єктами атак можуть стати торгові центри, ринки, масові заходи та інші громадські місця, або ж об'єкти інфраструктури – пункти водопостачання та склади з пальним.

"Російські окупанти особливо досягли успіху у використанні важких озброєнь проти цивільного населення і ракет ППО проти цивільної авіації. Ці методи з масовими жертвами вже стали візитною карткою злочинної російської влади у збройній агресії проти України", - констатує керівник Центру військово-політичних досліджень.

Він припускає, що всі провокації Кремля традиційно будуть списані на "українські ДРГ" і "криваву хунту". Принаймні про таке "натякнув" під час візиту до Севастополя секретар ради безпеки Російської Федерації Патрушев. Серед іншого, той заявив, що нині " існує висока загроза дестабілізації ситуації в Криму в результаті агресивної політики української влади і членів радикально налаштованих проукраїнських організацій".

"Відстежуючи тенденції здійснення російськими спецслужбами подібних акцій, помітно, що напередодні, через підконтрольні Кремлю ЗМІ починається кампанія по формуванню громадської думки про існуючу загрозу. І, власне, створення штучного приводу для застосування російських військ для захоплення частини південно-східної території Херсонської області", – резюмував Тимчук.

Дивіться також: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ТОП-5 спроб ввезення luxury-авто в Україну за заниженою вартістю
Наступний матеріал
САП розслідує дії НАБУ через можливе незаконне прослуховування – Насіров
Loading...