Роман Насіров
Роман Насіров
Федерація дзюдо України / Facebook

САП розслідує дії НАБУ через можливе незаконне прослуховування – Насіров

  Йдеться про можливе порушення адвокатської таємниці

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала провадження щодо можливого порушення детективами Національного антикорупційного бюро адвокатської таємниці та свідомого незаконного прослуховування конфіденційного спілкування між екс-очільником Державної фіскальної служби Романом Насіровим та його захисниками. Про це на сторінці у Facebook повідомив сам Насіров.

  "Сподіваюся, що ця справа стане початком кінця ганебної практики "кругової поруки", коли правоохоронні органи не розслідують злочини своїх працівників, а практика їх незаконних дій перетворюється в норму", – заявив Насіров.

  За словами колишнього головного фіскала, "нові антикорупційні органи повинні були стати зразком для нової правоохоронної системи" в нашій державі. Однак, на думку Насірова, замість боротьби з корупцією вони "зайняті піаром, підробкою і маніпулюванням фактів, свідомим порушенням законів і звинуваченням когось, щоб виправдати свою бездіяльність".

  "На жаль, шлях до правди дуже довгий, але його потрібно пройти повністю", – написав у своєму пості колишній керівник ДФС.

  Нагадаємо, адвокати вважають, що затримання і повідомлення про підозру Насірова проводилися незаконно.

  Попередній матеріал
  РФ стягує бойову техніку та ракетні комплекси для захоплення Херсонщини – Тимчук
  Наступний матеріал
  Науковці дали назву нашій ері
  Теги: