Георгій Назарчук
Георгій Назарчук 5 канал

Прийомний син виставив на вулицю: продовження резонансної історії з пенсіонером-візочником

Георгій Назарчук три тижні мешкав в автомобілі, але таки зміг повернутися у свою квартиру – ненадовго

"5 канал" уже розповідав про луцького пенсіонера, якого прийомний син виписав із власної квартири і просто виставив на вулицю. Георгій Назарчук три тижні мешкав в автомобілі, але таки зміг повернутися у знайому квартиру. Ненадовго. Втім, резонанс ситуації додає чоловікові шансів знову мати дах над головою.

Георгія Назарчука пожаліли квартиранти, яким син здав помешкання після того, як видворив батька просто на вулицю. Забрали літнього чоловіка до себе. Але коли син дізнався про це – викликав поліцію, а батька – знову виставив за поріг, розповідає потерпілий.

"Мене схопив за візка, витяг звідси. Узяв, як цуцика, і викинув мене звідси. Працівники поліції стояли, я кажу "дивіться, що він робить!" А вони стали і кажуть "а що ми можемо зробити, якщо це його власність", – згадує Георгій Назарчук.

Сам син – Володимир Назарчук – пояснювати щось відмовляється і тікає від камери. Лише втручання поліції, яка прибула на виклик, допомогло пенсіонеру залишитися у квартирі, яка колись йому належала.

"Домовилися, що батько тимчасово поживе в цій квартирі, поки син не знайде йому чи притулок, чи якесь інше тимчасове житло", – уточнює речниця патрульної поліції Волинської області Ольга Бузулук.

Адвокат Олена Черьомуха, яка на громадських засадах взялася захищати безхатнього пенсіонера, називає дії його сина домашнім насиллям. Каже, виписка із квартири не означає заборону там жити.

"І не дивлячись на такий юридичний нюанс, як факт зняття з реєстрації із цієї квартири, право проживання в ній особа не втратила. Тому що він тут проживав, іншого житла в нього не має і, враховуючи родинний стан з власником квартири, він не позбавлений права проживати в цій квартирі", – наголошує правозахисниця.

Чотирикімнатну квартиру Георгій Назарчук разом із дружиною придбали багато років тому, а згодом подарували сину. Дружина поїхала на заробітки до Італії. А син потайки виписав батька, користуючись довірою розпоряджатися його документами, і здав квартиру в оренду. Тепер адвокат пенсіонера подала позов до суду на сина та дружину підзахисного. Каже, їхні дії можна розцінювати як шахрайство.

Олег Ткачук, "5 канал"

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": один з двох лідерів Революції на граніті Маркіян Іващишин в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
У Львові водійка заблокувала "швидку", після чого облаяла та наїхала на патрульного

Працівника Верховного Суду звільнили за п'яне кермування

Через смерть першокласниці на Волині прокуратура сумнівається в результатах медоглядів

Бюрократичний глухий кут: у Маріуполі діти з інвалідністю не можуть потрапити до спецзакладів

"ЗА ЧАЙ.COM": в.о. директора Оксана Старак-Повякель про всі скандали Музею "Пирогово"

Світлове шоу, вистави та екскурсії в підземелля до ранку: що творилося на фестивалі "Ніч у Луцькому замку"

"Ігри героїв-2018": як багатоборство об'єднує сильних не лише тілом, але й духом