Лідія Тарасевич
Лідія Тарасевич 5 канал

На Донеччині зустріли випроваджену з Росії хвору 86-річну жінку

Опіку над старенькою взяв генеральний консул України в РФ

У пункті пропуску "Гоптівка" медики та фахівці соціальних служб Донеччини зустріли випроваджену з Росії 86-річну жінку. Про таке повідомляє "5 канал". 

Як відомо, Лідія Тарасевич поїхала в Калініградську область до доньки, але та померла. Тож жінка, яка страждає на психічний розлад і не може сама дати собі ради, залишилася без коштів та будь-якої допомоги на правах "нелегального мігранта".

Опіку над старенькою взяв генеральний консул України в РФ. Він звернувся до влади Донеччини, ті розшукали її сина. Але з'ясувалося, що йому 67 років, він також дуже хворий і не може опікуватися матір'ю.

Тому соціальні служби доправили Лідію Тарасевич до шпиталю, щоб визначити, якої саме медичної допомоги вона потребує і згодом влаштувати в спеціалізований інтернат.

"Маючи вже медичні показання, і за умови власного бажання Лії Іванівни – вона отримуватиме соціальну  допомогу в інтернатному закладі необхідного профілю, відповідно до медичного показання лікарів", – зазначає заступник директора департаменту Донецької військово-цивільної адміністрації Наталя Резниченко.

Попередній матеріал
Душ в туалеті й лежанки біля каналізаційної станції: У ГПУ показали "вигоди" Бориспільської колонії – фото
Наступний матеріал
Путін визнав США повноцінним учасником переговорів щодо ситуації на Донбасі
Loading...