5 канал

"Протягуємо свою руку і серця": на Волині до ланцюга єднання долучилися сотні вірян

І хоча ланцюг розтягнувся майже на кілометр, зібрав кількасот людей, – парафіяни Московського Патріархату до акції так і не долучилися

Ланцюг єднання з нагоди Різдва Христового і надання Православній Церкві України автокефалії утворили напередодні віряни на Волині.

Кілька сотень людей в селі Княгининок взялися за руки, щоб засвідчити єдність між релігійними громадами нової Православної Церкви України та парафіянами Московського Патріархату.

"Ми надіємося, що Господь вселить в кожне серце любов, і ми матимемо можливість, маючи Церкву, автокефальну, вільну, незалежну Церкву в Україні, зможемо всі разом молитися. Щоб панувала любов між нами, розумітися, щоб разом будувати нову, процвітаючу країну для наших дітей, внуків", – ділиться місцева мешканка Алла Гас.

І хоча ланцюг розтягнувся майже на кілометр, зібрав кількасот людей, – парафіяни Московського Патріархату до акції так і не долучилися. А представники філії РПЦ в Україні в офіційній заяві назвали акцію провокацією.

"Це просто акція доброї волі, ми протягуємо свою руку, протягуємо свої серця, і кажемо: обнімімо, брати мої, один одного. Я вірю в те чудо, що прийде такий час, і ми зможемо стати поряд і промовити "Отче Наш" українською мовою", – переконаний настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Михайло Бучак.

Попередній матеріал
У храмі на Житомирщині 6-й рік поспіль влаштувують для безхатьків справжній Святвечір
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони України – відео
Loading...

Процес перевезення Томосу до Києва буде надійним – Клімкін

"Від імені мусульман, вітаю православних християн з отриманням Томосу" – Муфтій Саід Ісмагілов

Подія вселенського масштабу: Православній Церкві України офіційно надали Томос про автокефалію

Вселенський Патріарх Варфоломій про Томос: Церква як мати пригорнула мільйони українських вірян

Церемонія підписання Вселенським Патріархом Томосу про автокефалію Православної Церкви України – відео

Томос для ПЦУ: оприлюднили програму візиту української делегації в Стамбул