Викриття конвертаційного центру
Викриття конвертаційного центру politeka.net

Працювали в 6 областях: на Сумщині викрили потужний конвертаційний центр

  Читайте по-русски
  Ще один конвертаційний центр з обігом у майже 120 мільйонів гривень викрили уже у Києві

  Конвертаційний центр з обігом в понад 180 мільйонів гривень викрили податківці на Сумщині. Про таке повідомляє прес-центр ГУ ДФС в Сумській області.

  Працювали зловмисники на території 6 областей: Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Донецької, Луганської, а також Київської і у столиці.

  Представники центру, зокрема, незаконно переводили кошти у готівку, документально прикривали безтоварні операції і допомагали зменшити суму податків. Для цього створили низку фіктивних підприємств. Серед них також інтернет-ресурси. Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 1 мільйон гривень готівки. Також накладено арешт на 13 рахунків компаній-фігурантів у 4 банках.

  Ще один конвертаційний центр з обігом у майже 120 мільйонів гривень викрили уже у Києві. Діяли за тією ж схемою: зловмисники створювали фіктивні компанії.

  Замовники перераховували на них кошти за начебто товари, або послуги. Після представники центру знімали гроші за підробленими документами з рахунку одного з банків у столиці. І передавали їх замовникам. За свої послуги брали до 12% від незаконно конвертованої суми. Під час обшуків, було вилучено 822 тисячі гривень готівки, печатки та банківські карти підконтрольних фігурантам фірм.

  Як повідомляв 5.UA, в Україні зафіксували операції з відмивання коштів на понад 300 млрд гривень. 

  Попередній матеріал
  Волкер: Напередодні виборів в Україні хотів би повторити, що США тут надовго
  Наступний матеріал
  #KyivNotKiev: аеропорт Брюсселя почав правильно писати назву Києва англійською
  Loading...