Кримське
Кримське 5 канал

Позиції біля Кримського: ворог почав застосовувати тактику "турбуючого вогню"

Читайте по-русски
Окупанти не лише обстрілювали опорні пункти, а й намагалися підступитися ближче. Вночі спостережний пост помітив ворожих диверсантів

Напружено минає оборона на українських позиціях поблизу Кримського. Там бойовики застосовують тактику так званого "турбуючого вогню". Намагаються підступитися і диверсійно-розвідувальні групи. Репортаж із цієї ділянки фронту.

Ніч проти середи на позиціях біля Кримського минала напружено. Ворог не лише обстрілював опорні пункти, а й намагався підступитися ближче. Близько 1:00 ночі чергові на спостережному посту помітили ворожих диверсантів.

"Несподіванно. У нас тиша була. Сказали, спокійно все. А тут непомітно вони почали стріляти десь. Хлопці в тепловізор подивилися – і було два окупанта", – згадує Олександр.

Його побратим Дмитро додає: "Був напрямок з іншого боку. Рвалися по другій позиції. Хотіли прорватися. Ми їх виявили. Погодка така, був дощик, туманчик. Хотіли прорватися, але ми відкрили вогонь зі стрілецької зброї".

Відступати окупантам не хотілося, а армійцям – втрачати позиції. Зав'язався бій.

"Вони вміють підлазити. Вміють чисто працювати. Але ми теж хлопці, як то кажуть, не з пальчика зроблені", –  сміється Дмитро.

Військові змусили ворога відступити. Але, кажуть, провокації на цій ділянці фронту можна очікувати будь-якої миті.

Ігор на фронті від початку бойових дій. Пройшов бої за Донецький аеропорт, Авдіївку та Водяне. Після демобілізації підписав контракт. А невдовзі до лав Збройних сил долучився і його син.

Згадує: "Закінчилась мобілізація, прослужив я рік і місяць. Потім деякий час побув вдома. І сам вирішив першим піти. А потім вже і малий рішив за мною. Пішли разом, і разом служимо".

Поки ворог мовчить – армійці укріплюють позиції. Захисники кажуть, жодного кроку вперед окупантам зробити не дадуть.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Біля Станиці Луганської горить замінований ліс – ДСНС
Наступний матеріал
"Обстрілюють цивільні об'єкти": ГПУ звернулася до Офісу президента через заяву Мендель про українських військових
Loading...