Виборча дільниця у Кримському
Виборча дільниця у Кримському 5 канал

Волевиявлення на передовій: журналісти навідалися на дільницю у Кримському

Читайте по-русски
Військові голосують окремо від цивільних

Є можливість зробити вибір у вояків, що на лінії вогню. Для них у районі проведення Операції Об’єднаних сил відкрилися понад 70 спеціальних виборчих дільниць. На одній з них, у Кримському, побувала Вікторія Ковальова.

Ця виборча дільниця найближча до лінії розмежування. За 5 кілометрів звідси окупований Жолобок. А тут, у Кримському, українські військові обирають президента.

Як і решта інших, ця дільниця відкрилася о 8-ій ранку. До неї організовано підвозять бійців із позицій. Поки одні вартують, інші – голосують.

"Ті хлопці, які на передніх позиціях, мають змогу пройти на виборчі дільниці, так як їх будуть замінювати їхні товариші, які зараз теж знаходяться на передньому краї", – пояснює військовослужбовець Іван.

Військові голосують окремо від цивільних. Для цього на сході країни обладнали понад 70 спеціальних виборчих дільниць. Від початку бойових дій участь у волевиявленні на передовій армійці беруть уперше.

"По-любому важливо! Це дуже важливо, що нам дали таку можливість хоча би дати свої голоси, за те, що ми думаємо. Що є ми вже маємо, аби не дай Бог, гірше не було. А гіршого нам не треба. Ми навпаки кращого хочемо", – ділиться армієць Микола.

Боєць Анатолій додає – переживають за країну та її безпеку.

"Тому приходимо, голосуємо, підтримуємо своїх кандидатів. Переживаємо за майбутнє дітей та онуків", – наголошує Анатолій.

Юрій Лаптєв – спостерігач. На виборах працює не вперше, тому атмосферу голосування є з чим порівнювати. Відзначає – армія більш організована.

Бійці кажуть, поспішають, бо бояться провокацій. Чекали на них уночі, проте, на щастя, побоювання не справдилися.

"Ми чекали більшого. Що буде загострення. Все таки вибори, туди-сюди. З їхньої сторони можна чекати багато чого. Але обійшлося. Особливих провокацій не було. Трішки зранку було, але загалом спокійно", – коментує Михайло.

Спостерігач Юрій пояснює – за 5 років уже звикли до всього. І до ворожих обстрілів.

Станом на 12-ту на спеціальній дільниці у Кримському вже проголосували понад 60% зареєстрованих виборців.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Попередній матеріал
"Ніколи ще стільки не бачив": на Київщині поліція виявила 600 кг героїну
Наступний матеріал
На харківській дільниці виборців виявилося більше, ніж бюлетенів: як це пояснюють у комісії
Loading...