Черга у магазин
Черга у магазин 5 канал

Посилення карантину у вихідні: львів'яни масово ігнорують правила – включення

Читайте по-русски
Біля кожного магазину та супермаркету є черги з покупців

У Львові не дотримуються закликів обмежити пересування на вихідних. Знімальна група "5 каналу" не помітила зменшення кількості людей у місті. Більше розкаже кореспондентка "5 каналу" Марта Шикула.

"Дійсно ми не помітили зменшення кількості людей під час карантину. Можливо їхня присутність навіть трошки збільшилася, особливо у спальних районах", – відзначає кореспондентка.

Нині субота і багато людей, які працюють у будні дні, вийшли на закупи. Біля кожного магазину та супермаркету є черги з покупців. Десь більші, десь менші, щоправда люди намагаються дотримуватися дистанції, більшість у масках та рукавицях.

"Маску маю, у приміщення заходжу, як закон велить. Але вважаю, що надворі це не потрібна річ. Маю дихати повітрям. Це імунітет. Це здоров'я, щоб не заразитися тим самим вірусом", – розповідає жінка.

На дорогах також кількість автомобілів така ж як і на без карантинні вихідні. Загалом, із спостережень нашої знімальної групи можна зробити висновок, що люди не дотримуються рекомендації зовсім не виходити з дому.

Якщо не брати до уваги тих хто вийшов за продуктами чи в аптеку є багато людей які гуляють з друзями, з дітьми, на вулицях легко зустріти пенсіонерів.

Більшість львів'ян не розуміють для чого ці рекомендації залишатися вдома, кажуть з маскою та у рукавицях вони захищені, інші справді вийшли по потребах.

"Це такі рекомендації. Мусив вийти. Тільки як треба, мушу виходити", – каже чоловік у масці.

"Я думаю, що люди мають остерігатися і не робити собі проблем. Я виходжу з хати тільки за потреби. Сиджу вдома", – говорить дівчина у масці.

Ще одна жінка відзначає, що вийшла на базар за продуктами і одразу назад.

Можна було спостерігати паніку львів'ян у четвер. Коли з'явилося звернення голови обласної адміністрації, де він рекомендує львів'янам та мешканцям області утриматися від пересування та перебування к громадських місцях від суботи 13:00 до 6:00 ранку понеділка.

Більшість цю інформацію неправильно зрозуміли, сприйняли її як введення комендантської години. Безліч дзвінків від громадян було на "гарячі лінії" поліції, міської ради. Люди просили роз'яснень, чи не будуть штрафувати чи можна буде їхати кудись у разі необхідності.

Зовсім не відчувається карантин у селах та маленьких містечках. Люди активно пораються по господарству, готуються до великодніх свят.

Нагадаємо, в Ужгороді, що в Закарпатській області, від коронавірусної інфекції помер лікар. Про це повідомило видання "Закарпаття.онлайн".

Попередній матеріал
Зеленський ще не капітулював, бо Путіну більше потрібна війна з Україною – Корчинський
Наступний матеріал
Феодальний олігархізм: як Зеленський відправив багатіїв боротися з COVID-19 – "Спостерігач"
Loading...

Спецвипуск: Поширення COVID-19 в Україні та світі – найважливіше станом на вечір 11 квітня

Порошенко пропонує запровадити виплати малозабезпеченим сім'ям на продукти

На Київщині вже склали понад 250 протоколів через порушення карантину: на вихідних обмеження посилили – документ

За кордоном досі хворіють більше ніж 170 українців – МЗС

Шмигаль повідомив, коли Україна почне виходити з карантину – подробиці

Українська діаспора вирішила об'єднати зусилля в допомозі медпрацівникам – як можна долучитися