Пошук полтавського нападника
Пошук полтавського нападника Facebook / UA:Суспільне мовлення

Пошуки полтавського нападника тривають четверту добу

Читайте по-русски
До пошуку задіяний "максимально весь людський і технічний ресурс"

Станом на 11:30 27 липня поліція ще досі розшукує полтавчанина Романа Скрипника, який 23 липня захопив заручника, а потім на шляху до Києва відпустив його і зник у лісопосадці. Про це повідомляє головний спеціаліст відділу комунікації поліції Полтавської області Поліна Ларіна, пише "Українська правда".

"Наразі ще не затримали. Пошуки тривають. Активно долучилися всі працівники поліції Полтавської області, використовується і допомога Нацгвардії, спецпризначенці, кінологи з собаками і спеціальна техніка. Максимально весь людський і технічний ресурс задіяні. Розшук триває і вдень, і вночі", – зазначила Ларіна.

За словами Ларіної, складність розшуку пов'язана з тим, що важко спрогнозувати дії втікача, а також із великою територією пошуку і природним ландшафтом – правоохоронці змушені повертатися до деяких ділянок, щоб перевірити їх по кілька разів.

Нагадаємо, на Полтавщині триває пошукова операція за фактом захоплення громадянином Романом Скрипником поліцейського в заручники. Виявлено авто, на якому було вивезено заручника.

Попередній матеріал
"Дорога допомога, коли вона вчасна": Фонд Порошенка продовжує допомагати медикам різних регіонів
Наступний матеріал
У Міненерго заявили, що Україна повністю забезпечена паливним ресурсом на зиму
Loading...