Юлія Сінькевич
Юлія Сінькевич 5 канал

"Понад 100 фільмів онлайн": що готує Одеський кінофестиваль під час пандемії – Сінькевич

Читайте по-русски
Цьогорічний Одеський кінофестиваль буде доступний в онлайн-форматі, зазначає генеральна продюсерка проєкту

Цьогорічний Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться завдяки онлайн-платформі, яку спеціально розробили для проведення цього фестивалю, зазначила генеральна продюсерка проєкту Юлія Сінькевич. Про це вона розповіла в ефірі програми "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

Сінькевич запевнила, що незважаючи на онлайн-формат цьогорічного фестивалю, організаторам вдасться зберегти всю структуру проєкту.

"Всі наші конкурсні програми, всі улюблені глядачами програми Одеського кінофестивалю, і стрічки, яких цього року понад 100, будуть доступні онлайн в максимально інтерактивному форматі. У нас кожен фестиваль – це якийсь окремий формат. Кожного разу життя вносить певні корективи. Цьогоріч ми вимушені перейти в онлайн-формат. Це рішення, яке було для нас непростим, але це рішення, яке зараз на часі – через карантинні обмеження", – розповідає генеральна продюсерка.

За словами Сінькевич, через пандемію коронавірусу цьогоріч усім культурним проектам, фестивалям та кінофестивалям зокрема варто розраховувати передусім на державну підтримку.

"Але це не лише Держкіно. Це і Український культурний фонд, і Держкіно, і Одеська ОДА, Одеська міська рада – це досить багато державних інституцій, які підтримують культуру", – говорить Сінькевич.

Як зазначає продюсерка, з часу заснування проєкту його проведення двічі стояло під питанням, але кожного разу на допомогу приходила місцева влада.

"У 2014 році, коли зі зрозумілих всім причин фестиваль був під питанням, ініціатива щодо його проведення була саме від місцевої влади. Вони зрозуміли, що без фестивалю це не те – це наймасштабніша подія щонайменше в Одесі. І так само зараз: всіляко підтримували нас, хоч і в онлайн-форматі – така пропозиція і такий діалог (із місцевою владою – ред.) відбувався постійно", – говорить Сінькевич.

Продюсерка також розповіла, яким чином організаторам вдається долучати до проєкту всесвітньо визнаних митців, зокрема оскароносного композитора Говарда Шора, який цьогоріч буде головою журі ОМКФ.

"Ми намагаємось "продавати" Одесу як досить таку екзотичну локацію, цікаву, для багатьох не відкриту", – підсумувала Сінькевич.

Нагадаємо, раніше 5.UA розповідав про підготовку Венеції до 77-го Міжнародного кінофестивалю, що відбувся в умовах COVID-19.

Попередній матеріал
Чому Рабінович хоче ввести в Одесу "СС" і для чого їм озброєні "тітушки" Киви – "Час Ч"
Наступний матеріал
Наступного року лікарі отримуватимуть більше грошей за надання первинної медичної допомоги
Loading...