5 канал

Полоненому матросу Семидоцькому передали вітання з рідної школи та міста, долучившись до флешмобу

Разом із братами полоненого моряка майструвати паперові човники взялися майже п'ять сотень учнів однієї зі шкіл Сватового

Всеукраїнський флешмоб "Операція кораблик" підтримали у Сватовому на Луганщині. На батьківщині полоненого матроса українського буксиру "Яна Капу", Євгена Семидоцького, школярі й дорослі роблять паперові човники. До флешмобу долучилася і родина полоненого моряка. Репортаж Вікторії Ковальової.

Молодші передають вітання старшому братові. Євген Семидоцький – член екіпажу рейдового буксира "Яни Капу". Його разом з іншими 23 полоненими українськими моряками заґратували у слідчому ізоляторі "Лефортово". На суд до Євгена вдалося потрапити лише вітчиму. Каже, полоненим морякам зараз дуже потрібна підтримка.

"Це був не суд! Росіяни зробили з цього судилище. Як це можна наших моряків признати не військовополоненими? Весь світ визнав, тільки не Росія. Всі хлопці тримаються мужньо! Всі патріоти для нашої держави!" – запевнив вітчим Євгена Семидоцького Григорій Ноженко-Василевський.

Разом із братами полоненого моряка майструвати паперові човники взялися майже п'ять сотень учнів однієї зі шкіл Сватового. Цей навчальний заклад Євген Семидоцький закінчив кілька років тому.

"Ми зробили такі дуже добрі кораблики. І понесемо до своїх рідних, до людей по вулиці, щоб вони також підтримали нашого Євгена. Випускника нашої школи", – поділилася школярка Катерина Єрьомченко.

"Кожен учень переймається долею нашого Євгена. І я думаю, що це буде дуже корисно і для Євгена, і для нашої молоді, – показати, як треба любити державу, бути корисним для неї", – зазначила директорка школи Любов Драгун.

Фото паперових човників школярі поширюють у соцмережах. Допис доповнюють хештегом – #Жовто_блакитний_кораблик.

Ольга Столяренко, "5 канал"

Попередній матеріал
У Дніпрі школа потерпає від плісняви: журналісти з'ясовували причини
Наступний матеріал
Учні однієї зі шкіл Черкас залишилися без спортзали через недобросовісних підрядників – подробиці

Завтра оскаржать арешт 4-х українських моряків: Полозов пояснив необхідність процедури

4-х полонених моряків допитали слідчі – адвокат

Стан не поліпшується: Полозов закликав волонтерів передати полоненим морякам речі першої необхідності

Волкер розповів, як США працюють над визволенням полонених українських моряків

Що ховається за скандалом з російськими пропагандистами у ПАРЄ

Українське МЗС звинуватило Росію у свідомому приховуванні стану здоров'я полонених моряків