Забруднення рік на Донбасі
Забруднення рік на Донбасі Денис Казанський

"Походити би по цих ставках із дозиметром": Казанський показав отруйні ріки окупованого Донбасу – фото

Читайте по-русски
Усі шахти в місті бойовики знищили і закрили, водовідлив працює абияк або не працює взагалі

Унаслідок безвідповідального затоплення шахт терористами ОРДЛО, ріки, з яких черпає питну воду Донбас, перетворюються на отруйні течії. Моторошні фото екологічної катастрофи, що насувається, опублікував блогер Денис Казанський.

"Коли пишуть про те, що варварське знищення і затоплення шахт в ОРДЛО призведе до екологічної катастрофи, це зовсім не перебільшення", – написав він.

І показав, як нині виглядають ставки в Єнакієвому (район селища Стандартний), куди стікають шахтні води.

Забруднення рік на Донбасі
Забруднення рік на ДонбасіДенис Казанський

"Усі шахти в місті бойовики знищили і закрили. Водовідлив працює на них абияк або не працює взагалі. Іржава, мертва вода потрапляє в річки, тече в ставки. Ще рік тому вони були звичайного блакитного кольору. Тепер – рудо-оранжевого", – пояснив він.

"Очевидно, якось так тече і вода із затопленої бойовиками в 2018 році радіоактивної шахти "Юнком", у якій при СРСР відбувалися ядерні випробування. Добре було би походити по цих річках і ставках із дозиметром", – обурюється Казанський.

Він наголосив, що схожа ситуація і в Горлівці – там іржаві струмки течуть у річку Кривий Торець, а далі – у Сіверський Донець, з якого Донбас і п'є воду.

"Якийсь суцільний апокаліпсис твориться на Донбасі. Регіон захоплений недоумкуватим маніяками, які знищують все, до чого тільки змогли дотягнутися. Божевільне і нещадне самознищення", – наголосив Казанський.

Попередній матеріал
Шмигаль допускає, що 22 травня – не останній день карантину в Україні
Наступний матеріал
В Ізраїлі розробили пасивну вакцину від коронавірусу
Loading...