Володимир Зеленський на дебатах
Володимир Зеленський на дебатах 5 канал / Час. Підсумки тижня

Андрій Піонтковський: Зеленський – це єдина реальна перемога Кремля, якому потрібна вся Україна

  Читайте по-русски
  Щоб Україна капітулювала зсередини, людям нав'язують кремлівські меседжі про Майдан і комплекс провини: "треба просто перестати стріляти", каже політолог

  Прихід до влади в Україні Володимира Зеленського 2019 року став єдиною реальною перемогою Москви у ході війни, розв'язаної у 2014 році. Про це у своїй статті "Штабні ігри" пише російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський. Він переконаний, що процес капітуляції України відбувається на наших очах – у режимі реального часу.

  "Зеленський" – єдина реальна перемога, отримана Москвою в ході розв'язаної нею у 2014 році 4-ї світової війни. Крим, Новоросія, Лугандонія – це все були поразки. Їм завжди була потрібна вся Україна", – наголошує Піонтковський.

  "У столітній історії ЧК-НКВД-ГПУ-КГБ-ФСБ "Зермак" – одна з найблискучіших операцій цієї безсмертної організації. Перемога, досягнута на кінчику брехливого язика, майже без застосування грубої сили", – зазначає російський політолог.

  Він вважає, що Путіну для скасування санкцій тепер не потрібен навіть президент США Дональд Трамп, бо все зробить президент України.

  "Для цього у них є набагато більш ефективний інструмент – президент України. Вся геніальність кремлівської спецоперації "Зермак" полягає в тому, що всі стадії капітуляції України проводяться і будуть проводитися не похмурим гауляйтером України Медведчуком, а всенародно обраним чарівним президентом-витівником і його продюсером. Про які санкції може йтися?! Не може ж Захід бути більш проукраїнським, аніж саме українське керівництво", – пише Піонтковський.

  Він детально перераховує кроки реалізації кремлівської спецоперації для капітуляції України зсередини. Це, зокрема, контроль над телебаченням і нейролінгвістичне навіювання суспільству кремлівських меседжів про Майдан як держпереворот; про "внутрішній конфлікт"; про постмайданівську владу як "криваву партію війни"; про перемогу на виборах "світлої партії миру". А ще це нав'язування українцям комплексу провини: "треба просто перестати стріляти", щоб війна нарешті закінчилася.

  Далі – легалізація в українському правовому і політичному полі російського військово-терористичного плацдарму ОРДЛО. "Без п'яти хвилин сенатор, якийсь терорист Родіон відверто диктує Україні свої вимоги: "Якщо ви не погодитеся на Консультативну Раду, то ніколи не дочекаєтеся від нас припинення вогню", – наголошує Піонтковський.

  "Розведення сторін", яке плавно переростає під керівництвом нового міністра оборони у відступ ЗСУ з лінії зіткнення сторін, що відкриває раковій пухлині ОРДЛО, а з нею і братським вірусологам шлях вглиб країни", – перераховує далі автор.

  А також захоплення прокурорської та судової систем, тотальна зачистка (арешти) патріотичних лідерів і активістів, наголошує Піонтковський.

  Попередній матеріал
  У деяких пацієнтів, які вилікувалися від COVID-19, повторно виявляють вірус – дослідження
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" оприлюднив ціну на газ для населення за квітень
  Loading...