Вогнемет "Джміль"
Вогнемет "Джміль" 5 канал

Поблизу Новотошківського гаряче: окупанти почали гатити з реактивної "шайтан-труби"

Читайте по-русски
Ранком четверга поблизу Новотошківського розірвалися понад 10 ворожих артилерійських снарядів

Під ворожим вогнем знову опинилися захисники Новотошківського на Луганщині. Напередодні ворог випустив у бік позицій Об’єднаних сил понад десяток артилерійських снарядів. Наслідки обстрілу бачила Вікторія Ковальова.

Ранком четверга поблизу Новотошківського розірвалося понад 10 ворожих артилерійських снарядів. У кожній з вирв, які залишилися, армійці знайшли уламки, від яких навряд чи вберіг би бронежилет.

Микита жартує, що так окупанти привітали його з Днем народження, армійцю виповнилося 23. Сам родом з окупованого Краснодона, нині – Сорокиного. На фронті вже 4-й рік, тому до таких подарунків від терористів звик.

Розказує: "О 4:30 був перший приліт. Пристрілювальний. Було кілька пристрілювальних. Потім уже почали гатити. У своїх розрахунках вони помилилися. Чи не вцілили. Потрапили в наші старі позиції, там, де зараз смітник".

Побратим Олег додає: "Ворог систематично порушує Мінські домовленості та режим "тиші". Постійно провокує нас. Запускають безпілотник і корегують вогонь".

Після ворожого артилерійського обстрілу позицію захисників узяли на приціл снайпери окупантів: "Працював снайпер. По нашій позиції і по тій, що поруч, найближча до ворога. Одиночні постріли. Калібр 12,7 мм. Прицільно ведуть вогонь, а не хаотично".

Ворог не зміг завдати шкоди армійцям. До нових провокацій удався ранком п'ятниці, тоді знову почав витягувати українських захисників на бій.

"По нас прийшла ось така унікальна штука. Вогнемет "Джміль". "Шайтан-труба", славнозвісна в Афганістані. Ось таким обстрілюють нас бойовики", – показує залишки пострілу Микита.

Вогню у відповідь армійці не відкривали. Кажуть, поки окупантам не вдається поцілити в їхнє укріплення – їхня зброя мовчить. Проте додають, що готові не лише захищати свої позиції, а й звільняти окуповані землі.

Найбільше наказу чекає Микита: "Своє місто звільнити від незаконних збройних угруповань. Щоб у моєму місті настав мир. Вільна Україна. У своє місто приїхати. У свій Краснодон".

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": у студії Казарін, Волох, Кебуладзе і Трегубов – трансляція
Наступний матеріал
Парад і новий стяг: як 26-та артилерійська бригада ЗСУ відзначила своє 15-річчя
Loading...