Перевізники та водії Черкащини зібралися на мітинг
Перевізники та водії Черкащини зібралися на мітинг 5 канал

Перевізники та водії Черкащини зібралися на мітинг – за день поповнили держбюджет на 100 тисяч

Спільно з правоохоронцями активісти зупиняли вантажівки – перевіряли на перевантаження

Проти неякісних доріг та відсутності контролю за вагою вантажівок мітингували перевізники та водії Черкащини. Серед вимог – не дозволяти перевантаженим фурам розбивати і так неякісні дороги. Для цього наполягають на ухвалені Верховною Радою закону про взаємну відповідальність замовника, перевізника та продавця за перевантаження автотранспорту, передає "5 канал".

Сотня активістів – серед них перевізники, підприємці та звичайні водії – зібралися на мітинг на автодорозі Драбів-Золотоноша на Черкащині. Кажуть: цей шлях украй розбитий, насамперед, перевантаженими фурами.

Спільно з правоохоронцями учасники акції за короткий термін зупинили більш як десяток вантажівок. Лише три з них не перевищували дозволену вагу. Серед оштрафованих – далекобійник Сергій Ткаченко. За 5 тонн надлишку доведеться сплатити понад 100 євро.

"Бо там 5 тонн зайвих, там треба було взяти. Понад 40 тонн… Я сам їду – душа болить. Траса м'яка – порозбивані. Там нові дороги – приємно їхати, а тут тільки заїхав і оце", – каже водій. Учасник акції Володимир Радченко звітує: "Складено більше 12 протоколів і в бюджет близько 100 тисяч поповнилося за один день. Думаю, що по області за рік таких протоколів не було складено".

Без контролю ваги фур якісних шляхів не буде, кажуть у службі автомобільних доріг. Щоб врятувати трасу Золотоноша-Драбів, уже за два місяці там має бути ваговий комплекс.

"Дорога коли будувалася, вона розрахована на авто "ЗІЛ", вантажопідйомністю до 5 тонн. На даний час можна спостерігати рух ТЗ, вага яких перевищує 60 тонн, якщо допустимі лише 36 тонн", – бідкається в.о. начальника служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

Активісти планують і надалі брати участь в таких акціях з перевірки ваги вантажівок.

Яна Лимаренко,Олександр Коваленко, "5 канал"

Попередній матеріал
Близько тисячі людей на Майдані зібралися підтримати блокаду ОРДЛО
Наступний матеріал
"Ці люди вирішуватимуть долі суддів": у Києві обирали кандидатів до Вищої ради правосуддя
Loading...