Укрінформ

Міжнародну дорогу Київ-Харків реконструюють за європейськими стандартами

  Міжнародна дорога М-03 Київ-Харків у межах Полтави буде реконструйована за європейськими стандартами безпеки та зручності учасників дорожнього руху

  У місці перетину двох міжнародних автошляхів М-03/Е 40 Київ-Харків-Довжанський та М-22/ Е-584 Полтава - Олександрія планується облаштувати розв’язку із 6 смугами руху - по 3 в кожен бік. Про це повідомляє "Укравтодор" на своїй сторінці у Facebook.

  "В основі проекту - досвід європейських країн. Задля забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху, проектом заплановані надземні пішохідні переходи, дворівневі розв’язки для транспорту, ліквідація світлофорів на М-03/Е 40 для швидкого та зручного проїзду транспорту. Для локального трафіка будуть облаштовані дороги-дублери, що дозволить зменшити кількість місцевого транспорту на транзитній магістралі та відокремити транзитний рух від місцевого. Проектом передбачається, що швидкість руху за основним напрямком М-03 в межах міста складатиме до 130 км/год", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що презентація 3-D проекту майбутньої розв'язки відбудеться вже найближчим часом. Нині триває процес передачі цієї ділянки на баланс Укравтодору.

  Попередній матеріал
  Засідання суду у справі Насірова - завершено
  Наступний матеріал
  ООН: кількість жертв на Донбасі збільшилася удвічі порівняно з кінцем 2016
  Loading...

  В "Укрдорінвесті" розповіли, чи може Україна заробляти на власних дорогах

  "Автівки грузнуть в болоті": чому мешканці чотирьох сіл Львівщини 15 років не бачили доріг

  "Як правило, зі снігом сходить асфальт": Гройсман хоче регулярних звітів щодо ремонту доріг