Понтонні тренування
Понтонні тренування 5 канал

Переправа за 30 хвилин: на Луганщині пройшли навчання військових інженерів

Читайте по-русски
Уміння долати водні перешкоди вкрай важливі, адже лінія фронту вздовж водойм на сході тягнеться більше як на 100 км

На Луганщині військові інженери вдосконалювали навички зведення переправ. Перед армійцями поставили завдання не лише встановити понтон, а й переправити через нього піхоту й гусеничну техніку. Майстерність перевіряв командувач Об'єднаних сил.

За легендою навчань, українське військо йде у наступ. Проте на шляху їм постала водна перешкода. Армійці мають дуже швидко переправити техніку на другий берег, тому встановлюють понтонно-мостову переправу.

По ній мають пройти піхотні підрозділи. Менш як за 30 хвилин понтоном рушає гусенична техніка. Армійці пояснюють: вміння долати водні перешкоди вкрай важливі. Адже лінія фронту вздовж водойм на сході тягнеться більш як на 100 км. На Луганщині – по річці Сіверський Донець.

Піхотинці позначають шлях для подальшого руху українського війська. Далі, за легендою навчань, армійці мають замінувати інші дороги.

Піхотні підрозділи підготували умовний плацдарм для ведення бойових дій. Після цього можливості перейти на інший берег чекають зенітники та артилеристи. Перехід техніки на інший берег річки здійснюється під прикриттям димової завіси.

Завдання виконане, проте було нелегко. У нормативи армійці вклалися, тож отримали нагороди. Відзнаки та нагороди вручили майже трьом десяткам військовослужбовців.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
"Вони зруйнували плани Путіна": дні народження загиблих бійців відзначили у Львові
Наступний матеріал
Вбивство Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому: брифінг щодо ходу розслідування – завершено
Loading...