Кисень від ММК ім. Ілліча
Кисень від ММК ім. Ілліча http://mrpl.city

Пандемія COVID-19: меткомбінат ім. Ілліча надав лікарням Маріуполя кисню на 1,2 млн грн

  Читайте по-русски
  Обсяг поставок кисню в медзаклади збільшили вдесятеро

  За вісім днів листопада лікарні Маріуполя отримали від меткомбінату ім. Ілліча Групи Метінвест безкоштовно 20,7 тис.куб. м кисню на суму 1,2 млн грн. Про це повідомляє УНІАН.

  Як зазначається, у жовтні в місті значно зросла кількість пацієнтів, хворих на COVID-19. І всі вони потребують додаткового кисню в організм, тож обсяг поставок кисню в медзаклади збільшили вдесятеро.

  Видання пояснює, що кисень у маріупольські лікарні привозять в балонах щодоби, розвантажують і забирають порожні балони. А зберігають усе на спеціальних кисневих постах, також споруджених маріупольськими металургами.

  "З початку місяця в медустанови Маріуполя меткомбінат ім. Ілліча передав майже 21 тис.куб. м кисню в 3446 балонах. У тому числі для лікування хворих коронавірусом щодня лікарня №9 отримує не менше 200 балонів кисню, лікарня №4 – 120 балонів, лікарня швидкої медичної допомоги – 70 балонів, для лікування легеневих захворювань лікарня №1 отримує по 20 балонів на добу", – пише видання.

  "Ми допомагаємо лікарям міста рятувати життя маріупольців – обладнаємо кисневі пункти і передаємо лікарням життєво необхідний кисень в повному обсязі. Також наші фахівці чергують в лікарнях, виробляючи заміну, навантаження і вивантаження кисневих балонів", – заявив генеральний директор меткомбінату ім. Ілліча Тарас Шевченко .

  Як нагадує джерело, з початку пандемії маріупольські активи Групи Метінвест в чотирьох лікарнях побудували кисневі пости та підключили 345 кисневих точок, інвестувавши 24 млн грн.

  Попередній матеріал
  Викиди в атмосферу від оранки землі в рази більші за викиди заводів чи автомобілів – еколог
  Наступний матеріал
  Врятувати Україну від потопу у смітті можуть лише сміттєпереробні заводи – Абрамовський
  Теги:
  Loading...