Підручник 'Історія 'ЛНР'
Підручник 'Історія 'ЛНР' Остров

Окупанти випустили "підручник" з "історії ЛНР" від "найдавніших часів"

Читайте по-русски
Підручник написали місцеві історики

На окупованому Донбасі випустили підручник з історії під назвою, що межує з безумством, – "Історія "ЛНР" з найдавніших часів і до наших днів". Які "найдавніші часи" автори підручника мають на увазі, на жаль, невідомо, проте вони вже зізналися, що використовували для посібника пропагандистські матеріали сепаратистських ЗМІ.

Підручник написали місцеві історики Дмитро Крисенко та Галина Корольова. Саме остання під час презентації і зізналася, що для викладення інформації про події, що відбувалися на Луганщині після російської окупації, використовували матеріали "офіційного" пропагандистського ЗМІ – "Луганського інформаційного центру". Про це інформує "Остров".

При цьому "кандидатка історичних наук" не стала приховувати, що до інформації сепаратистського ЗМІ вони не ставилися критично.

Підручник 'Історія 'ЛНР'
Підручник 'Історія 'ЛНР'Остров

За замовчуванням у "підручнику історії" так званої "ЛНР" використовували пропагандистську подачу і трактування подій, що викладають.

"Перший варіант навчального посібника був написаний за рік, а всі інші роки ми постійно поповнювали його фактами, перш за все базуючись на ваших матеріалах, тому що це офіційне джерело. Тому красно дякую не тільки за факти, а й за подачу і трактування, які ми також використовували", – наголосила псевдоісторик із псевдореспубліки.

Як повідомляв 5.UA, служба безпеки України викрила поплічницю бойовиків, яка збирала та передавала розвідувальну інформацію терористам "ЛНР".

 

 

Попередній матеріал
Білий дім зобов'язали оприлюднити переписку із вказівкою Трампа припинити надання військової допомоги Україні
Наступний матеріал
Гендиректор Світової організації торгівлі вирішив піти у відставку
Loading...

Велика Британія шкодує через розміщення українського Тризуба у посібнику з тероризму

У ногу з часом і легше для спини: як у Івано-Франківській школі повністю замінили паперові підручники – репортаж

Гриневич уточнила, коли всі школи отримають підручники