ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

Облаштували стихійний скотомогильник під Тернополем: екоінспекція домагається закриття місцевого підприємства

Великоберезовицькому селищному голові надіслано пропозицію про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень

Державна екологічна інспекція в Тернопільській області через суд хоче заборонити діяльність місцевого підприємства у зв'язку з облаштуванням стихійного скотомогильника під Тернополем. Про таке повідомив "УНІАН".

Слід зазначити, що 11–12 лютого екоінспектори провели позапланову перевірку ТОВ "Біобластер" на території Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району.

Під час огляду, в силосних ямах та за їхніми межами (при в'їзді до силосних ям) було виявлено побічні продукти тваринного походження (кістки, голови), а в силосній ямі – установку для спалення, що не передбачено проектом.

"На директора ТОВ "Біобластер" за допущення забруднення земельної ділянки в районі силосних ям складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.ст.52, 188-5 КУпАП. Після проведення аналізу відібраних проб землі буде зроблено розрахунок збитків за забруднення земельної ділянки площею 400 м кВ", – йдеться в тексті повідомлення.

За неодноразові порушення вимог природоохоронного законодавства з боку ТОВ "Біобластер", екологічна інспекція готує позов до Тернопільського окружного адміністративного суду про заборону діяльності товариству.

Крім того, великоберезовицькому селищному голові надіслано пропозицію про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень ТОВ "Біобластер".

Головному управлінню Держгеокадастру в Тернопільській області надіслано лист про вжиття заходів реагування в межах компетенції щодо самовільного користування земельною ділянкою під силосними ямами.

Попередній матеріал
Окупанти в Криму поставили вимогу єдиному храму ПЦУ в Сімферополі
Наступний матеріал
"На розправу до бандеро-фашистів": Росія відмовилася надати притулок "волонтерці "ДНР"

У Криму зафіксовано масову загибель птахів – фото

Зграя лебедів загинула через забруднену водойму на Хмельниччині: що кажуть дослідники

Поспішали, бо треба на передову: в Тернополі провели незвичне військове "експрес-весілля"

У церкві на Тернопільщині виникла сутичка: у конфлікт втягнули і поліцію

Акція "Доба": чому в Тернополі підлітки добровільно ув'язнили себе в колишніх казематах НКВС – сюжет

Паспорт у 52: незвична історія тернополянина, який у житті не знав бюрократії