Ілюстративне фото

"Небезпечна кілька": на Хмельниччині зафіксували ще один випадок ботулізму

  Постраждала - 59-річна жінка, що поїла рибну та домашню консервацію

  На Хмельниччині зафіксували ще один випадок ботулізму. Фахівці кажуть, що він може бути пов'язаний зі споживанням рибних консервів "Кілька у томаті" промвиробництва. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Держпродспоживслужбу.

  Як зазначається, 59-річна жінка вживала рибні консерви промислового виготовлення (кілька в томаті), а також домашню консервацію (тушонка зі свинини). 13 липня її шпиталізували до Хмельницької міської інфекційної лікарні з діагнозом "ботулізм" середнього ступеня важкості.

  У відомстві наголосили, що у регіонах країни створили робочі групи для перевірки місць несанкціонованої торгівлі рибною продукцією. Крім того, активізовано роботу комісійних обстежень закладів продторгівлі та громадського харчування на дотримання ветеринарно-санітарних вимог та вимог санітарного законодавства, місць стихійної торгівлі. 

  Як повідомлялося, 18 липня в Україні у рибних консервах виявили збудників ботулізму. Згідно даних МОЗ, з початку цього року в Україні зафіксовано 90 випадків ботулізму

  Попередній матеріал
  МЗС: Росія не пускає спостерігачів ОБСЄ, бо хоче надалі постачати зброю на Донбас
  Наступний матеріал
  "Відносне затишшя": Бойовики п’ять разів гатили по силах АТО – одного бійця поранено