Російські найманці, бойовики, окупанти
Російські найманці, бойовики, окупанти uapress.info

МЗС: Росія не пускає спостерігачів ОБСЄ, бо хоче надалі постачати зброю на Донбас

За даними МЗС, Росія залишається єдиною державою в ОБСЄ, що перешкоджає розширенню мандату Місії на всю ділянку кордону, прилеглу до тимчасово неконтрольованої урядом України території окремих районів Донецької і Луганської областей

Міністерство закордонних справ України пов'язує небажання РФ розмістити спостерігачів ОБСЄ вздовж усієї ділянки українсько-російського кордону з її наміром продовжувати постачати озброєння на окупований Донбас. Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС України.

"Міністерство закордонних справ України бере до уваги рішення Постійної Ради ОБСЄ щодо продовження до 31 жовтня 2017 року мандату Місії спостерігачів ОБСЄ на двох російських пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк", схвалене 20 липня", – йдеться в повідомленні.

"Розчаровані позицією Російською Федерації, яка залишається єдиною державою в ОБСЄ, що перешкоджає розширенню мандату Місії на всю ділянку кордону, прилеглу до тимчасово неконтрольованої урядом України території окремих районів Донецької і Луганської областей. Розцінюємо такі дії Російської Федерації як свідоме небажання сприяти деескалації ситуації на Донбасі та намір продовжувати постачання важкої зброї, військового обладнання і боєприпасів, регулярних військ, бойовиків і найманців, здійснювати підтримку терористичної діяльності на території України. У цьому зв’язку, делегація України в ОБСЄ виголосила інтерпретуючу заяву у зв’язку з прийняттям цього рішення", – наголосили у відомстві.

Окрім цього, в МЗС закликали російську сторону до неухильного виконання взятих зобов’язань у рамках Мінських домовленостей, у т.ч. щодо забезпечення всеохоплюючого та постійного моніторингу ОБСЄ на кордоні, що є критично важливим для деескалації ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, раніше 5.UA повідомляв, що 21 липня російські терористи не пустили спостерігачів СММ БСЄ в Ясинувату. Спостерігачі Місії мають сприяти ремонту на важливих об’єктах водо забезпечення.

ФОТО: У Нацполіції показали наслідки ранкового обстрілу Красногорівки

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Федеральний президент Німеччини легалізував одностатеві шлюби
Наступний матеріал
"Небезпечна кілька": на Хмельниччині зафіксували ще один випадок ботулізму
Loading...