Протестувальники з Нових Санжар
Протестувальники з Нових Санжар Полтавське ТБ

"Нас обливають брудом": мешканці Нових Санжар, яких називали "тітушками", записали відеозвернення

Читайте по-русски
Чоловіки запевняють, що в масових заворушеннях участі не брали

Максим Корнієнко, Дмитро Зозуля та Олександр Палько, яких після зіткнень в Нових Санжарах називали в мережі "тітушками з Кропивницького", записали відеозвернення, в якому заявили, що вони місцеві жителі. Тітушками себе не вважають, а на протести вийшли просто подивитися. Принаймні так кажуть. Відео опублікувало Полтавське ТБ на YouTube.

"Я учасник бойових дій, воював за Україну і люблю свою країну. Я пробув на місці подій годину з цікавості, а тепер на мене виливають всякий бруд", – заявив Корнієнко.

Також вони запевнили, що в масових заворушеннях участі не брали.

Як повідомляв 5.UA, українців з Китаю мали евакуювати ще на початку лютого, однак сроки евакуації постійно переносилися. 12 лютого у МОЗ заявили, що основною причиною затримки вильоту називали невирішене питання з місцями, де перебуватимуть на карантині евакуйовані. Українці в Китаї висловлювали обурення, казали, що їм "соромно за Україну". А одна з українок розповіла, як влада "лажає" з евакуацією з Уханю. І навіть, коли уж було визначено точну дату евакуації і що 19 лютого літак має вилетіти за українцями в Китай, того ж 19 лютого Скалецька під час брифінгу заявила, що місце обсервації громадян, яких евакуюють із китайського міста Ухань через епідемію коронавірусу Covid-19, досі не визначено

Додамо, що 19 лютого була низка повідомлень про евакуацію в медзакладах, бо туди нібито мали помістити евакуйованих із Китаю. Так, вчора стало відомо, що у Львівському обласному госпіталі проводять евакуацію всіх пацієнтів. Когось екстрено виписували, когось переводили у лікарні області. Люди панікували, оскільки є багато важких, які потребули спеціального транспорту для перевезення. Медперсонал теж був у паніці. Представники департаменту Львівської ОДА пояснили, що госпіталь готують як резервний об'єкт. Наприклад, якщо буде неуспішна посадка літака. Госпіталь – єдине місце на Львівщині, яке не має ургентних пацієнтів. Додамо, що тільки-но частина пацієнтів встигли поїхати додому, евакуацію зупинили.

Нагадуємо, через недолугу організацією владою евакуації з Китаю на Полтавщині у Нових Санжарах люди вийшли на протестували проти розміщення на території Нових Санжар евакуйованих українців та іноземців з Китаю. Зранку 20 лютого навіть сталися сутички між мітингувальниками та правоохоронцями. Люди проти, аби в густо населених містах розміщували осіб, які потенційно можуть бути зараженими смертельним коронавірусом нового типу. Кажуть, для такого розміщення мають бути закриті бази у віддаленій зоні. Депутати і місцеві нарікають на відсутність ізоляторів, боксів та відповідної вентиляційної системи у медзакладі. Звернення адресували президенту, чільникам МОЗ та МВС.

Попередній матеріал
Смерть підприємця Старицького у будинку ексголови МЗС розслідують як умисне вбивство
Наступний матеріал
Від російськомовних пісень повністю відмовився "Київ FM" : як це вплинуло на життя радіостанції
Loading...

Розміщення евакуйованих: через сутички в Нових Санжарах поліція затримала 24 особи

Автобуси закидали камінням: евакуйовані українці прибули в Нові Санжари

Поліцію намагалися брати на таран: що відбувається в Нових Санжарах

Протести через прибуття евакуйованих з Китаю – трансляція з Нових Санжар

Проти розміщення евакуйованих із Китаю виступили депутати Новосанжарської селищної ради

У Нових Санжарах поліція штурмувала протест проти заселення евакуйованих із Китаю – відео