Обвал стіни
Обвал стіни 5 канал

На Волині у психоневрологічному інтернаті обвалилася стіна – усіх підопічних евакуювали

Читайте по-русски
Обвал стався не у житлових кімнатах, а в санвузлах

На Волині обвалилася стіна психоневрологічного інтернату. Тріск у стіні почув персонал закладу. Усіх підопічних відразу евакуювали, а вже за пів години частина будівлі упала.

Обвал стався не у житлових кімнатах, а в санвузлах. Зі слів директорки закладу, ніхто з підопічних не постраждав. Будівля, збудована майже століття тому, з 2009 року вважалася аварійною і там саме тривали роботи з її укріплення.

"Ми щороку звітували про неї, ми щороку просили кошти. Щороку ми чули ці сторонні звуки і ми показували маячки, де бачили, що стіна руйнується. І я не можу сказати, що будівельники в чомусь винні. Вони почали роботи в тому кінці, а обвал стався в іншому", – говорить Юлія Ковальчук, директорка Горохівського психоневрологічного інтернату.

"Це прибудова була у свій час зроблена і вона була неякісно зроблена. Якщо звернути увагу – ви бачите, де приєднання, немає ніяких штирів, нічого. Просто побудували. Крім того, там роками протікала каналізація", – каже Іван Корчук, начальник управління капітального будівництва Волинської ОДА.

Нагадаємо, стіни – у тріщинах, у квартирах обвалюється стеля та гниє підлога – так у Львові живуть мешканці багатоквартирного будинку. Споруду визнали аварійною понад 10 років тому, однак нових осель власники житла не дочекалися. І це попри те, що вже дійшли у цій справі до Верховного Суду.

Попередній матеріал
"Їдь до Львова – і там свисти": в Одесі чоловік погрожував пенсіонерці в'язницею через українську мову – відео
Наступний матеріал
У МОЗ розповіли, скільки держава витрачає на одного пацієнта з COVID-19
Loading...

Псевдомінера мосту Метро відправили до психіатричної лікарні – подробиці

"Ні – знищенню психіатричної служби!": медпрацівники вийшли на мітинг – реакція МОЗ

Каральна психіатрія: як Росія використовує диявольський винахід, відпрацьований у катівнях СРСР